2733
2734

من خو میبینم طرف میگ اشتباهی باردارشدم یا طرف یبار نزدیکی میکته ناخاسته باردار میشه پس چرا منک قصدش دارم باید هزار تا کار بکنم چ میدونم مشاوره دکتر طب سنتی فلان غذا مگ همهه مردم از این برنامها دارن اخه ...بخصوص وقتی سالم هستیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استرس خیلی موثره خواهر شوهر من هیچیش نبود سالم سالم شوهرشم هزارتا آزمایش داد اونم سالم بود ولی باردار نمیشد بعد از کارش اومده بود بیرون خودش میگفت تو اون مدت تو خونه خیاطی میکردم و فیلم میدیدم دیگه فکر بارداریم نمیکردم یهو دیدم باردار شدم دکترش گفته بود اینهمه مدت بخاطر استرس نتونسته بودی باردار شی ظاهرا خیلی هورمونارو بهم میریزه

استرس خیلی موثره خواهر شوهر من هیچیش نبود سالم سالم شوهرشم هزارتا آزمایش داد اونم سالم بود ولی باردا ...

منم ماه اول استرس داشتم وحشتناک اما ماه دوم ک همین ماه بود بعد اقدامم استرس و ناراحتی داشتم ....ولی بخاطر شغل ک میگی دو شیفت سر کارم کارم سر پایی هست ولی بنظرم بهم فشار نمیاره چون باعشق کار میکنم

منم ماه اول استرس داشتم وحشتناک اما ماه دوم ک همین ماه بود بعد اقدامم استرس و ناراحتی داشتم ....ولی ...

اگه کلا دوماهه اقدامی که خیلی زوده بگی من نتیجه نکرفتم دکتر من بهم میگفت برای زوجایی که سالمن و هیچ مشکلی نیست تا یکسال ممکنه طول بکشه و عادیه