2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیک یکی مونده ب اخرمو بخون عزیزم .تجربیات خودم از اقدام .با بار اول هم حامله شدم با وجود تنبلی

توروخدا جواب بدین منو نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم  نگرانم موقع مالیدن با پیشاب باردار شده باشم توروخدا جوابم بدین اینجوری احتمال داره باردار شم

اقدام بودم دیروز پری اومد دوروز زودتر هم اومد که خیلی امید نبندم 7ماه اقدامم واسه بچه دوم

توروخدا جواب بدین منو نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم  نگرانم موقع مالیدن با پیشاب باردار شده باشم توروخدا جوابم بدین اینجوری احتمال داره باردار شم

توروخدا جواب بدین منو نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم  نگرانم موقع مالیدن با پیشاب باردار شده باش ...

ن بعید میدونم اگر خیلی ازش نگذشته میتونی قرص اورژانسی بخوری .چند ساعت گذشته؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون دخول با همسرم من باکرم عقدیم در حد مالیدن اب منی نریخت فقط پیشاب میترسم رفته باشه تو حامله شده ...

ببین متوجه نمیشی منظورم اینه از رابطه ی مشکوکت چند ساعته میگذره مثلا تا ۱۲ ساعت میتونی قرص اورژانسی بخوری .ولی امکان باردار شدن با پیشاب کمه .

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706