2733
2734
عنوان

چه مانتویی اشغاله و نباید بخریم؟؟

120 بازدید | 9 پست

من کسیم که یبار ضربه خوردم بازم حیا نکردم و سه بار مانتوی با جنس مازراتی خریدم 

اول از همه که شما هیچ کاری هم که نکنی پرز میده هی باید ژیلت بکشی

رنگ مشکیش بدجور بور میشه 

و یه مشکل اساسی که داره یبار فقط یبار که بندازیش تو ماشین لباسشویی اون قسمتی که زیرش استر داره جمع میشه چروک دیده میشه درنتیجه باید با دستای مبارک اونم فقط زیر بغلشو شست و همینطورکه اب ازش میره همه جارو خیس میکنه باید انداختش رو بند رخت

دقت کنید که دوتا مورد اول برای مانتوهای اماده توی بازاره ولی مورد اخر حتی اگر بهترین پارچه رو هم بخرید بدید خیاط هم بدوزه و بندازید تو ماشین همچین اتفاقی میفته براش 

درنتیجه اصلا ارزش خرید نداره 

و اینکه اگر اینجا خیاط هست بگه مورد اخر چجوری درست میشه اینهمه پولشو دادم😑غیر قابل پوشیدن شده دیگه

اون قسمت چروک آستر رو من بردم خیاط با اتو پرس برام درستش کرد تا حدودی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731