2752
2734
عنوان

برای گوش درد نوزاد درمانی هست؟

49 بازدید | 17 پست

گریه میکنه دست به یکی از گوشاش میزنم سرشو برمیگردونه و گریش شدید تر میشه 

دکترش فقط نوبت حضوری ۵ صبح میده الان همسرم بخاطر یه کاری رفته شهر دیگه نمیتونم با یه نوزاد برم نوبت بگیرم اگر دارویی درمان سنتی چیزی داره بگید فوقش میگم داروخانه با اسنپ برام بفرستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچت دختره یا پسر اگه دختره شیر خودت یکم بریز تو گوشش خوبه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
2731

ویکس بزن پشت گوشش

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

برای شیرخوار هیچی نمیشه تجویز کرد فقط ببرش دکتر حالا دکتر خودش نشد یه دکتر دیگه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
پسر

پسر سخته چون معمولا بدنشون حساسیتی هست

اگه گرمی نداره یکم دود عنبر نسارا هم خوبه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
۳ ماه هست

۳ماه ک نوزاد نمیشه 

ولی خب تواین سن نباید کار سرخود بکنی .اینکه من یا کسی بهت بگیم دارو بگیری 

شهرتون یه دکتر داره؟

اگه نه،ببرش حای دیگه 

درد گوش واقعا ازار دهندست 

میتونی فعلا مسکن بدی ب بجه

2706