2752
2734
عنوان

انتقال جنین بلاست

61 بازدید | 8 پست

دوستان من الان ۵روزه انتقال جنین دادم.دیشب سرگیجه حسابی شدم نمیتونستم تکون بخورم حالت تهوع و سردرد دارم. و زیر شکمم حالت سنگینی داره.اینا علائم چی میتونه باشه؟

برای علائم بارداری خیلی زوده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
برای علائم بارداری خیلی زوده

مبتونه از دارو ها باشه؟ چون انتقال قبلیم که مثبت شدم همینجوری بودم توی ۱۴ هفته ایست قلبی کرد جنین 

این انتقال دومم هستش ۲تا جنین late blost

شما انتقال داشتید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبتونه از دارو ها باشه؟ چون انتقال قبلیم که مثبت شدم همینجوری بودم توی ۱۴ هفته ایست قلبی کرد جنین&nb ...

شاید ممکنه

ان شاالله مثبتی

بله من بلاست انتقال دادم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام منم الان روز هفتممه بی بی زدم منفی بود  خیلی ناراحتم .حتی یه هاله خیییییلی ریزم نیفتاد دا ...

برای جنین ۳ روزه روز ۷ خیلی زوده

حداقل تا روز ۱۲ وایستا

انتقال چندمته؟

انتقال اولمه .... امروز ۸ مین  وز بود یه تست دادم هاله کمرنگ انداخت .

عزیزم جنین سه روزه اصلا روز ۸ نشون نمیده حداقل تا روز ده باید وایستی اگه خواستی عکس بیبی چکت رو بزار

انتقال اولمه .... امروز ۸ مین  وز بود یه تست دادم هاله کمرنگ انداخت .

سلام عزیزم آزمایش دادی؟