2733
2734

من جاریم بیست روز پیش مادر 85ساله ش فوت شد

قبل فوتش وقتی مریض بود با شوهرم (ب اصرار من رفتیم بش سر زدیم، فاصله شهرشون تا شهر ما چهار ساعت راه بود) 

وقتی فوت شد ما مسافرت بودیم و باز ب اصرار من مسافرت و نصفه ول کردیم و اومدیم ختم (شوهرم میگفت نریم زنگ میزنم میگم مسافرتیم و هر وقت برگشتیم میریم ولی من گفتم ن زشته و...) و یک روز تو ختمش کار و کمک کردم و مهمون بدرقه کردم و... 

بعد هفتم هم جاریم هم خواهرش (که تو شهر ماست) بم زنگ زدن و گفتن عزاداری نکن و اصلاح و رنگ موتو بزن و... 

حالا من ی فکر زده تو سرم ک منم ی روز بعد چهلمش برای حاریم و خواهرش لباس ببرم و بگم لباس سیاتونو دربیارین (چند سال پیش مادر شوهرم باباش فوت شد بعد چهلم براش لباس بردم) میگم برای جاریمم ببرم و خواهرشم چون شهر ماست برا اونم ببرم

از یه طرفی هم میگم نبرم چون جاریم چند باری بم تیکه و حتی درشت بارم کرده (مثلا ی بار غیر مستقیم میگفت زود زود نیاین خونه مادرشوهرم (تو ی ساختمونن و غذاشون باهمه) یا چند بار از ظاهرم ایراد گرفته و غیر مستقیم گفته با آرایش خودتو خشکل میکنی(از رو حسادت چون از همه لحاظ ازش سرترم) یا از رفت و آمدم با فامیلم ایراد گرفته و...) 

و خواهرمم میگه جدا از همه چی ببری زیاده روی میشه چون خیلی تو سرزدن و ختمش خودتو ب زحمت انداختی و افراط نکن و... 

حالا بنظرتون چکارکنم و چرا

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بابا این اداها چیه که سیاه همو دربیارن؟ ادمای عاقل و بالغ هستن و خودشون یه لباس روشن میپوشن دیگه😶🤧🫤😐😑🫣

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بنظرم این مسئله به شما مربوط نیست. مادر همسرتون میتونن اینکار رو کنن.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
قبلاً این تاپیک رونزدی؟؟؟؟

چرا زدم

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

ب نظر من خوبی کنی ب خودت برمیگرده این ی نوع احترامه اون شاید با حرفاش تو رو آزار داده باشه ولی تو با این کارت اونو از این برخوردش پشیمون می‌کنی عیب ندارع با این کارت تو بزرگ میشی ب نظر من ببری بهتره 

نه نبر لباس و بزرگترا میبرن نه تو که جاریته واقعا هم افراط کردی

کجا افراط کردم؟ 

ب نظر من خوبی کنی ب خودت برمیگرده این ی نوع احترامه اون شاید با حرفاش تو رو آزار داده باشه ولی تو با ...

زیاده روی نمیشه؟ 

2706