2752
2734

دو ماه تو اقدامم هیچ گونه مشکلی هم نداریم .همع خانواده و اطافیانم تو ماه اول گرفتن شک نداشتم منم ...یعنی دلیل چیه چون فقط دوبار در ماه اقدام داشتم ؟چون دفعات اقدام کم بود ؟اخه چ فرقی داره یبار یا هزار بار وقتی تخمک زنده هست کلا .نمیدونم واقعا 

رحمت ممکنه سرد باشه. 

برو طب سنتی و نسخه بگیر و بذار رحمت گرم بشه و اماده پذیرش نطفه! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رحمت ممکنه سرد باشه.  برو طب سنتی و نسخه بگیر و بذار رحمت گرم بشه و اماده پذیرش نطفه!

چطور رحمن گرم کنم پدرم در امد از بس روغن سیاه مالوندم تو پری حمام نمیرم .همش زعفرون و دمنوشو 

تا یکسال طبیعیه .صمنا تا وقتی بهش فکر میکنی نمیگیره . به اطرافیان هم نگو اقدامی بهت استرس میدن .

خدا لعنت کنه فضول هارو خانواده خودم میدونن از صد تا غریبه بدترن مامانم کپ عقلم میگرده میگ

چطور رحمن گرم کنم پدرم در امد از بس روغن سیاه مالوندم تو پری حمام نمیرم .همش زعفرون و دمنوشو 

خوب روغن مالی و دمنوش کافی نیست. 

باید درمان مکمل هم داشته باشی مثل حجامت،  بادکش،  زالو، دمنوش های مخصوص خودشون و... 

تغییر سبک زندگیهم تاثیر گذاره. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
رحمت ممکنه سرد باشه.  برو طب سنتی و نسخه بگیر و بذار رحمت گرم بشه و اماده پذیرش نطفه!

چطور متوجه بشم ک رحمم گرم یا ن ؟تازه ازوقتی ک ازدواج کروم نمیدونم چرا تمایلاو جنسیم صف  شده ها صفر.بزور بخودم فشار میارم ک ارتباط بگیرم 

خوب روغن مالی و دمنوش کافی نیست.  باید درمان مکمل هم داشته باشی مثل حجامت،  بادکش،   ...

من تق یبا ی ساله لبنیات و چیزای سرد نمیخورم .حتی شوهرمم نمیزارم بخوره 

پس همون باعث استرسه . اصلا نگو اقدامی . 

خیلی ناراحتم خیلی ...بخصوص وقتی نمیدونم باید چیکار‌نم این ماه فقط دوبار اقدام داشتم اونم فقط روز ۱۴ و ۱۶ ولی بارم اگ بخاد بگیره میگیره ج بسا ادم هایی ک اشتباهی باردارمیشن

چطور متوجه بشم ک رحمم گرم یا ن ؟تازه ازوقتی ک ازدواج کروم نمیدونم چرا تمایلاو جنسیم صف  شده ها ...

برو پیش طب سنتی،  درمان اساسی کن. 

درکنارش حتما دوره ی حیپای قبل بارداری فاطمه ابادی رو شرکت کن. تحرکات و ورزش هاش برای باردار شدن عالیه. 

من تق یبا ی ساله لبنیات و چیزای سرد نمیخورم .حتی شوهرمم نمیزارم بخوره 

ببین این چیزها خیلی بحث داره بری پیش پزشک خوب راهنماییت میکنه. 

برو پیش طب سنتی،  درمان اساسی کن.  درکنارش حتما دوره ی حیپای قبل بارداری فاطمه ابادی رو ش ...

بخدا دو شیفته سر کارم اصلا وقت این کارا ندارم اصلا.خودم ب اندازه کافی مشغله دارم

2706