2752
2734
عنوان

خواستگارم تهدیدم کرد+شات 🥺😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2582 بازدید | 90 پست
پس منم میتونم ایشون رو تهدید کنم که اگر دست از س م برنداری میرم شکایت میکنم؟! و اینکه چون نظامی هست ...

بله ولی جای شما باشم بهش نمی‌گم چون اونوقت ممکنه اقدامی بکنه بدون اینکه یکی شکایت کن 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ب درک ک خودتو کشتی مطمئن باش نمیکشه خودشو 😂نی نی کوچولوی احمق 😂زن قحطه مگه زور ک نیست نمیخوای دیگه ...

😂😂😂

همینو بگو منم دیونه کرده 

بخدا منم آش دهن سوزی نیستم اون خیلی از من سرتره 

نمیدونم چی جذبش کرده که اینجور داره خودش رو به اب و اتیش میزنه 😑😂💔

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کس و کاری ندارم آبجی  چی بگم هرچی خیره همون میشه  توکل بخدا 🙂🤍

هیچی نمیشه نگران نباش توسل کن به خدا و ائمه مخصوصا حضرت ابوالفضل من تو بدترین شرایط ازش حاجت گرفتم فقط با۱۰۰تا صلوات  تازه من مذهبیم نیستم اتفاقن دو بار الکل خوردم توبه شکستم 

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
بله ولی جای شما باشم بهش نمی‌گم چون اونوقت ممکنه اقدامی بکنه بدون اینکه یکی شکایت کن 

مرسی مهربون 🤍

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
هیچی نمیشه نگران نباش توسل کن به خدا و ائمه مخصوصا حضرت ابوالفضل من تو بدترین شرایط ازش حاجت گرفتم ف ...

باشه آبجی ممنونم با حرفای قشنگت بهم آرامش دادی😘🤍🤍

پس منم میتونم ایشون رو تهدید کنم که اگر دست از س م برنداری میرم شکایت میکنم؟! و اینکه چون نظامی هست ...

بله مشکل تو شغلش ایجاب میکنه 

با خانواده درمیون بذار این تهدیداتش رو 

اگر کسی رو هم دوس نداشتی با این آدم حرفم نزن چ برسه ب ازدواج

از آدمی ک با تهدید و ترحم بخواد ب خواسته ش برسه بیزارم.

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

بره به درک ولش کن بابا 

اگه ادم خوبی بود تهدید نمیکرد

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

مطمعنی این نظامیهً😂😂😂😂

این یه پسر نوجوان ۱۷_۱۸ ساله میخوره که اهنگای مهراب گوش میده

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

یه آدم در به داغون می‌شناختیم که همینقدر تهدید کار بود اون موقع باورم نمیشد نظامیه ولی الان باورم شد

غلط کرده مرتیکه برو ازش شکایت کن نظامیه که نظامیه دیگه هم جوابش رو نده از اول هم باید فقط جواب رد می‌دادی اشتباهی که کردی این بوده که جوابش رو دادی 

2706