2752
2734
عنوان

کهیر مزمن

95 بازدید | 27 پست

سلام دوستان 

من حدود سه روزه کهیر شدید زدم دست و پاهام کلا قرمز شده 

آزمایش اورژانسی ام دادم چیزی نبوده 

کسی راهی میشناسه بتونم کنترلش کنم؟ خارش ندارم ولی التهابات بزرگه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کهیر خارش داره به حدی که نمیتونی بخوابی ، من انقدر خارش و سوزش میگیره پوستم که دلم میخواد هیچی تنم نباشه اون لحظه

اگر اولین بارونه هنوز نمیشه تشخیص داد مزمنه یا نه 

برای من که مزمنه الان سالگرد یک سالگیش هم گذشته حتی

حتماً به یک متخصص آلرژی یا پوست مراجعه کنید و یه سونوگرافی هم بدین و وضعیت کبدتون رو چک کنید بثورات پوستی می‌تونه از کبد باشه 

کهیر خارش داره به حدی که نمیتونی بخوابی ، من انقدر خارش و سوزش میگیره پوستم که دلم میخواد هیچی تنم ن ...

سونو هم دادم دو روز پیش نرمال بوده همه چی 

خارش دارم ولی غیر قابل تحمل نیست 

شما تو این یک سال یعنی هیچ طوری نتونستین بهش غلبه کنید؟ 😢

سلام عزیزم‌ . من تقریبا ۸ ماهه درگیرم ‌و‌متوجه شدم اصلا به چیزی حساسیت ندارم‌ ‌و‌عصبی هست . ینی هر زمان استرس و درگیری فکری داشته باشم بدنم کهیر میزنه .مخصوصا جاهایی ‌که تحریک بشن ...‌مثلا کف پا . کف دست ‌ جای کمربند و بند لباس و ...

همینطور‌که نوشتی کهیر مزمن هست ینی نباید توقع داشته باشی  سریع خوب بشی ... طول میکشه .

‌اگر‌به چیزی حساسیت داسته باشی که اون عامل باید کلا از بدنت خارج بشه تا خوب بشی . اگر هم‌دلیلش رو ندونی که  ... 

میتونی برای پاکسازی ‌کبدت چیزهایی استفاده کنی من بمدت تقریبا دو‌ماه مرتب عرق کاسنی ‌و‌شاتره . اب انار . رب انار . خاکشیر و ... استفاده میکردم . کهیرام خوب شده بودن تقریبا ... ولی دوباره بخاطر مساله ای خیلی خیلی استرس داشتم دوباره برگشتن و باید قرص بخورم هر شب .

2706