2752
2734

سلام من پنج ماهه باردارم و توو این پنج ماه بخاطر سابقه سقط و لکه بینی اون اوایل اصلا ر ا ب ط ه نداشتیم.

ینی شوهرمو راه مینداختم اما خودم ارضا نمیشدم🤦‍♀️

امروز این اتفاق بدون دخول افتاد

و من میترسم بچم طوریش بشه🥺

کاش جلو خودمو میگرفتم😢

الان برم دکتر؟ ممکنه بخاطر ارضا شدن جنین طوریش شه؟

ول کن بابا 

چه اتفاقی بیوفته مثلا 

اینقدر بیخودی استرس نگیر 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی نمیشه

از دکترت نپرسیدی در مورد رابطه؟؟؟؟

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
چیزی نمیشه  ولی شما که سابقه سقط داشتی بهتره از دکترت مشورت بگیری اون بهتر میتونه راهنماییت کن ...

مرسی عزیزم آخه دکترم مادرشوهرِ خواهرمه😐😢 ب شدت خجالت میکشم اینو ازش بپرسم که آیا ارضا شدنه خانوم مشکلی داره یا نه؟ میترسم با خودش بگه چه دختره کله مستی🥴😢

مرسی عزیزم آخه دکترم مادرشوهرِ خواهرمه😐😢 ب شدت خجالت میکشم اینو ازش بپرسم که آیا ارضا شدنه خانوم م ...

😂😂😂 آخ 

فقط جمله ی آخرت 

ببین من و شوهرم چون به شدت استرسی هستیم سر دوتت بارداریم دخول نداشتم و فقط کار شوهرم رو راه مینداختم 

دکترم هم همسایمون بود 

منم به شدت خجالت میکشیدم بپرسم 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
😂😂😂 آخ  فقط جمله ی آخرت  ببین من و شوهرم چون به شدت استرسی هستیم سر دوتت بارداریم دخو ...

تیکه کلام مشهدیاس😁

آره الان ماهم توو همون وضعیم و من ب شدت گرم مزاجم. دوس ندارم ب گناه بیفتم😭 از همکارای آقام خجالت میکشم میگم از چشمام متوجهِ طبعم نشن...🥺🤦‍♀️

نه گلم😢آخه دکترم مادرشوهرِ خواهرمه🚶‍♀️ میترسم با خودش بگه چه دخترِ کله مستی🙃🥴

ممطقا یا باید خجالتو بذاری کنار یا دکترت رو عوض کنی

تا آخر بارداری و بعد زایمان کلی از این مدل سوالا برات پیش میاد

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
تیکه کلام مشهدیاس😁 آره الان ماهم توو همون وضعیم و من ب شدت گرم مزاجم. دوس ندارم ب گناه بیفتم😭 از ...

برعکس تک من یخ کاملم 

تو بارداری هام حتی یخ تر هم میشم 😂

واسع همین مشکلی نداشتم 

حتی الکی به شوهرم میگفتم رابطه واسع بچه خیلی بده 😂😂 خدایا منو ببخش 

اما دوستام تا شب آخر رابطه داشتن 

بعد میرفتن زایمان

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
برعکس تک من یخ کاملم  تو بارداری هام حتی یخ تر هم میشم 😂 واسع همین مشکلی نداشتم  حتی ا ...

خوشبحالت راحتی دختر😂🤦‍♀️

التماس دعا

مرسی عزیزم آرومم کردی