2733
2734

۴.۵روزه زیر دلم و قسمت خصوصیم درد میکنه

رنگ ادرارم کدره 

چی بخورم یگم بهتر شم تافردا ک برم دکتر

‌کی مث من بوده علتش چیه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا مثانه ات عفونت کرده

بعد رفتم سرویس یکی دو قطره خونم اومد

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2731
آره منم همینطور یک دقیقا  و بکنم درد دارم وقتی دستشویی میکنم

ازمن کلا اون قسمت خصوصیم درد دارم میترسم برم دسشویی

دوستان من ۲ساله عقدم. اواسط سال۱۴۰۱ وام ازدواج ۱۲۰ تومن گرفتم و قسطش ۱۰ ساله هس ماهی ۱میلیون صد هزار.ب بابام گفتم‌ قسط وام ازدواجمو خودم میدم. بجاش تو برام از پول خودت جهاز بده.بابام وضع مالیش اوکی هس.ولی بابام قبول نکرد و گف ماهی یه تومن قسط ب صرفه تره و دیگ هم از جیبش پول اضافه روی ۱۲۰ تومن نداد.دوستان بنظر شما این کارش درست بود برای جهازم منصفانه بود؟؟

دوستان من ۲ساله عقدم. اواسط سال۱۴۰۱ وام ازدواج ۱۲۰ تومن گرفتم و قسطش ۱۰ ساله هس ماهی ۱میلیون صد هزار ...

وسط تاپیک من؟؟خب یه تاپیک بزن

آب زیاد بخوره ،احتمالا عفونت ادراری داری . یه حبه سیر بکوب با یه قاشق ماست بخور . دکتر هم برو  ...

بخدا اینقدررررر آب میخوررررررررم ک نگوووو یه پام توسرویسه 🤣

ممنون امروز صبح اینقد درد گرفت میخاستم برم یه دکتر دیگه یهویی آروم شد گفتم خب فردا برم پیش اون متخصص که قبول دارمش

خب سا عفونت اداری داری یا داری سنگ دفع میکنی

اخه سنگ کلیه میگن کمر درد حالت تهوع اینا دارد

ولی ازخونه ترسیدم

2706