2752
2734
عنوان

کاهش وزن

151 بازدید | 8 پست

سلام 

من قدم ۱۶۰ و وزنم حدودا ۶۱ ،کالری روزانمو ۱۳۰۰ کردم و روزانه ۴۵ دقیقه هم میرقصم،به نظرتون بعد چنوقت به ۵۵ میرسم؟؟

و نکاتی که خودتون تو لاغری تجربه کردید بگید ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

قد و وزن فعلی و وزن هدفت دقیقا با من یکیه.

من ۲۰روزه رژیم و ورزش شروع کردم. با برنامه منظم کالری شماری،پیاده روی و ورزش و دمنوش و .‌‌..

ولی فقط نیم کیلو کم کردم نمیدونم مشکل کجاست

دکتر تغذیه رفتم کلی قرص چربی سوز نوشت که نمیخوام.

با این میزان تحرک خیلی باید صبور باشی تا وزن کم کنی. تازه من کالری دریافتی ام از شما کمتره.

ان شاالله که نتیجه میگیری.

فستینگ هم یادت نره

سلام بر دلهای خسته از انتظار،سلام بر مادرانی که در دل مادر شدند اما مادر نیستند.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@
قد و وزن فعلی و وزن هدفت دقیقا با من یکیه. من ۲۰روزه رژیم و ورزش شروع کردم. با برنامه منظم کالری شم ...

ای بابا ،اینطور آدم نا امید میشه ،

من خیلی ساله وزنم همینه با اینکه کلی هله هوله میخورم ولی اضافه نکردم ،حالا خواستم با کالری شماری کمش کنم

چقد خوب  به چند کیلو رسیدی؟ تو ظاهر خیلی مشخص شد ک لاغر شدی؟؟

از ۷۵به ۶۸رسیدم البته هدفم ۶۴ هست وهمچنان درحال رژیمم.

تو ظاهر مشخص شده همه میگن لاغرشدی

درسرم جنگ های بسیاریست وتنهاکشته اش منم!💔
واقعا؟؟ برنامه کالری شمار زده با این روش تو ۴۰ روز سه کیلو کم میکنی ،خواستم ببینم تجربه بقیه چطوره

کالری شما خیلی زیاد میزنه ولی تو زودتر به هدفت میرسی اگه واقعا درست کالری شماری کنی

درسرم جنگ های بسیاریست وتنهاکشته اش منم!💔