2733
2734

بهش گفته بودم من از این پسره خوشم میاد

رفت جلو کلی با پسره لاس زد جلوی من 

همش میگفت بیا بشین کنارم 

چقدر خوشگلی چقدر فلانی

حتی میرفت نزدیک تا تو بغلش میگفت چقدر بوی عطرت خوبه 

کلی چسبید بهش اصلا نمیذاشت کسی باهاش حرف بزنه 

تهش مخ پسره رو زد مشخصه پسره ازش خوشش ا‌ومده

چقدر ادمای اشغال تو این دنیا زیادن

چه دوست غیرقابل تحمل داری واقعا  

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍        Deutscher Staatsbürger🇩🇪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو این دنیا به هیچ کس اعتمادی نیست دیدم طرف دنبال خواستگار خواهرش افتاده

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

این هول بازیا چیه در اوردهههه☠️☠️☠️☠️پسره چه خلی بوده مخشو دست یه جیندا داده☠️واییییی 

بهتر 

از دست جفتشون خلاص شدی نماز شکرم باید بخونی الان

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️