2733
2734
عنوان

نم بارانم ..عشق مامان دنیا اومده❤❤

1662 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها ببخشید دیر اومدم سایت واسه خبر دنیا اومدن پسرم..واقعیتش الانم حال خوشی ندارم و تو بیمارستان پیش پسرم ک تو دستگاهه دراز کشیدم و اومدم خبر اومدنشو بهتون بگم امروز پسرم هفت روزشه و مامانشو با حال بد الاخون والاخونه بیمارستانا کرده پدرسوخته...دعا کنید تا فردا مرخصش کنن بچه ها محتاج دعاتونم❤❤❤

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز دلم.تبریک میگم بهت گلم.حالا چرا تو دستگاهه طفلی؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2731

تبریک میگم ....پدرش نیومد کمکتون😳😳😳

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

مباركهههه عزيزممم 

انشاءالله فردا دوتايي باهم بريد خونه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738

مبارکه کل ودست وهورااااا 🌹🌹👏👏👏🌷🌷  

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

بچه ها نمیتونم جواب تک تکتونو بدم اما پسرم زردی گرفت و وضعیتش خطرناک بود الان خداروشکر بهتره...پدرشم یکم کمک کرد اما خودم راحت ترم ❤❤❤اینم بگم آهای منتظرا همتونو تو اتاق عمل دعا کردم 

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

،💃💃💃💃💃💃💃💃

اوه اوه ....لی لی لی لی،💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏 دست دست 👏👏👏👏👏 بیا وسط💃💃💃💃 قرش بده👏👏👏 اوه اوه💃💃💃 این کمرررررره یا فنررررره💃🌷🍺🍺🍺🍺👶 بسلامتی نی نی مون👶💃👏💃👏💃👏💃👏💃

آی لاو یو تخم هن!🍳
2706