2733
2734
عنوان

نت وای فای شماهم زود تموم میشه؟

90 بازدید | 15 پست

این ماه ۹۰‌گیگ گرفتیم😐تازه مثلا صرفه جویی هم کردیم جدا از اون گفتیم شاید هک شده باشه ۲۴ گیگ مصرفف کردم تو یه هفته

چه خبرههههه‌اینستا هم نمیرم زیاد

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما 150 گیگ یه ماه میگیریم 20 روز میره🗿

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2731

ما سه گیگ میخریم،چون همش از نت گوشی استفاده میکنیم،شاید هر دوسه روز یک بار از اون در حد تل استفاده کنیم،روز چهارم میگه نت وای فای شما به پایان رسید.😑😑

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
انگار دزدی نت زیاد میکنن اپراتورا .مال منم سریع تموم میشه

نه بابا به فیلم 30 ثانیه ای بخوای با گوشیت بگیری میشه 100 مگ دیگه این حجم ها مثل مثلا 90 گیگ مال قدیمه

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

نه،،برای ما ۱۲۰ گیگه در ماه زیادی هم میاد.

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
فیلم اینا دانلود نکردین؟ شاید اعضای خانواده دانلود می‌کنن یا اینستا می‌رن.

نه هیچکدوممون اینستا نداریم مه گه گاهی میرم زیاد حوصله ندارم

نه هیچکدوممون اهل فیلم نیستیم 

نه هیچکدوممون اینستا نداریم مه گه گاهی میرم زیاد حوصله ندارم نه هیچکدوممون اهل فیلم نیستیم 

رمز داره دیگه؟

شاید یکی استفاده می‌کنه؟

تو روبیکا یا سایر پیام‌رسان‌ها ویدیو زیاد میـبینید؟ همه خانواده منظورمه.

طبیعیه

اخه کجاش طبیعیه

داداشم و مامانم اینستا ندارن

منم خیلیی کم میرم 

نه تگلرام دارم نه واتساپ

فقد داداشم و مامانم دارن که اونم خیلی کم میرن

۱۱۴ گیگ توی دو سه هفته کجاش طبیعیه

رمز داره دیگه؟ شاید یکی استفاده می‌کنه؟ تو روبیکا یا سایر پیام‌رسان‌ها ویدیو زیاد میـبینید؟ همه خا ...

بابام که نیست اصلا شهرستانه

اره وای فای رمز داره

نه اصلا ویدیو نگاه نمیکنیم 

اخه کجاش طبیعیه داداشم و مامانم اینستا ندارن منم خیلیی کم میرم  نه تگلرام دارم نه واتساپ فق ...

چون برای ما هم همینجوریه بنظرم عجیب نمیاد 😂🙄

تازه من بسته هم جدا رو گوشیم فعال می‌کنم.

از پذیرفتن درخواست دوستی معذورم.
2706