2733
2734
عنوان

خرجمون خیلی بالاس بخدا چیزی هم نمیخریم فقط خورد و خوراک😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 14311 بازدید | 299 پست
بیخود بچت میخورد میپوشید هم حالیش نبود بچه اس ها... آدم از نوجوونی تازه دوزاریش میفته

ولی رنج و مشکلات دنیا به نظرم خیلی زیاده ماهایی که خوردیم و پوشیدیم هزار برابرش سختی و رنج کشیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم‌ دورکاری کار‌ کن پروژه بردار مثل تولید محتوا ترجمه ادمینی و …. یا برو یه سالن ناخن یا مژه یا ابرو و کوپ یاد بگیر که سرمایه نمیخواد شروع کن کارکردن

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینایی که اروپایی فک میکنن و میگن چرا تعدادتون ژباده بچه نیارین و فلان و....

به اینم فک کنید تو اروپا بچه ها از ۱۸سالگی مستقل میشن😐

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
خودتونم کار کنین نا سلامتی این همه آدمین کارم هست بصورت پاره وقت جوری هست که کمگ خرج باشین

عزیزم امروز میخام برم در مورد مربی مهد بپرسم ببینم چی میگن

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
خوشبخت بشی و آینده روشنی برات آرزو میکنم🫂💚

ممنونم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
عزیزم چرا شما کمک خرجش نمیشین؟؟!!!!!!

فدات دوتا از خواهرام کوچیکن ، مادربزرگم و مامانم نمیتونن کار کنن دیگه سنشون بالاس ؛ اون یکی خواهرم دانشگاس پیرا میخونه و از صبح تا غروب یا کلاسه یا کارآموزی درساشم سنگینه نمیرسه سرکار بره خودمم شهرمون کوچیکه کار پاره وقت برا دانشجو نیس تازه امروز میخام برم اداره بپرسم ببینم میشه مربی مهد شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم‌ دورکاری کار‌ کن پروژه بردار مثل تولید محتوا ترجمه ادمینی و …. یا برو یه سالن ناخن یا مژه یا ا ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706