2752
2734
عنوان

میخوام کلاس اول جایی بنویسم که

151 بازدید | 15 پست

تازه اولین تاسیس شده و معلمشم اولین ساله کلاس اول تدریس میکنه پایه های بعدی هم از سال دیگه میاره یعنی امسال فقط اول داره.به نظرتون کار درستیه؟

نزدیک خونمونه

تکالیف در مدرسه انجام میشه

صبحانه و ناهار و میان وعده داره

ازمایشگاه مجهز

کارگاه و...داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه عزیزم کار درستی نیست.  بچه من کلاس اول رو با یک معلم سال اولی و داشت داغون شد. تازه شما سال ها ی بعد هم در همین مدرسه با معلم های بی سابقه رو به رو هستین. مدرسه رو ول کنید دنبال یک معلم خوب باشین. 

پسرم من ضرر کرد. من سخت با گذاشتن وقت ناشی بودن معلم رو جبران کردیم الان دوم معلم داره 16 سال سابقه داره درس براش راحت شده. 

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
خوبه .ولی معلمش کم تجربه است .ولی انرژی زیادی داره چون اولین سال خدمتشه این یه پوان مثبته

معلمش معلم پیش دبستانی بوده دوره دیده برا کلاس اول .بعد چون تازه ابتدایی اوردن صد در صد تموم تلاششون رو میذارن که بهترین بشن به نظرم.پس همین جا میفرستمش ممنون

خوبه .ولی معلمش کم تجربه است .ولی انرژی زیادی داره چون اولین سال خدمتشه این یه پوان مثبته

منم با همین تفکر گذاشتم پسرم کلاس اولش رو با همچین معلمی بگذرونه. و هرگز هم نتونست خودشو جای دو تا معلم دیگه باتجربه همون مدرسه برسونه

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94

[QUOTE=339530562]معلمش معلم پیش دبستانی بوده دوره دیده برا کلاس اول .بعد چون تازه ابتدایی اوردن صد در صد تموم تلاششون ...[/QUOTE

معلم پسرم من هم قبلش پیش دبستانی بود با بچه ها مثل همون پیش دبستانی رفتار می کرد. نمی تونست  خوب کلاس اول رو مدیریت کنه کلاس دوازده نفره در نهایت فقط سه نفر می تونستن روان بخونن و املای نسبتی خوبی داشته باشن اون سه نفر هم از قبل کلاس اول رو آموزش دیده بودن]

ولی عزیزم اگر این مدرسه نوشتین ودر یک ماه یا دو ماه اول دیدین خوب نیست سریع مدرسه فرزندتون رو عوض کنید. 

معلم ها در این زمانه با دوران ما زمین تا آسمون فرق دارن

به نظر من خوب نیست. برا معلم کلاس اول تجربه خیلی خیلی مهمه. دختر من امسال کلاس اول بود معلمش عالی بود اون یکی کلاس معلمش اولین سالش بود دخترم می گفت همش میومد از خانم ما می پرسید حالا چیکار کنه، مسلما تدریسشون خیلی فرق می کنه. اهمیت بده به این موضوع، دوستانه و خواهرانه گفتم

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
2706