2733
2734
عنوان

خیراتم رو کجا پخش کنم بهتره؟

154 بازدید | 24 پست

سلام 

۱۵۰ تا ازین مگنت ها دارم که میخوام پخش کنم 

توی هر بسته هم احتمالا یه جمله بنویسم در مورد امام زمان 

قبلا قطعه ی شهدا بردم 

میخوام یجای جدید ببرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببر مدرسه ابتدایی پخش کن  کاش به جای هزینه مگنت ی خوراکی یا خودکار یا مداد میدادی با ی جمله یا ی داستان چاپی درباره امام زمان  این مگنت ها واقعا به چه درد میخوره؟؟ حداقل ی وسیله مصرفی     در دین اسلام خرید و فروش تزئینات و وسایلی که ضروری نیست مکروهه چطوری مکروه رو نذر میکنید؟ 

خب دقیقا دغدغه ی منم همینه  نمیدونم به کی بدم به کی ندم  یه بار اینجا نوشتم دعوا شد  ...

خیلیا حتی شاید جلو جشمت بندازن دور به مسن ها بده ب جون هایی ک با حجاب هستن و مادرهایی ک بجه کوحیک دارن بده

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
خیلیا حتی شاید جلو جشمت بندازن دور به مسن ها بده ب جون هایی ک با حجاب هستن و مادرهایی ک بجه کوحیک دا ...

درخواست دوستی بدم ممکنه قبول کنید

میخوام یه چیزی براتون تعریف کنم اما نمیخوام اینجا بنویسم

2706