2752
2734

اره ممکنه

مشخصِ شما اماده نیستید اطلاعاتِ شفافیم نذارید

برای سگ رفتار شما به شدت مهمه هرمشکلی توی سگتون بود بدونید در اصل مشکل از شماست و با یه تغییر کویچیک اونم عوض میشه اصلا نباید باهاش دعوا کنید و باید درست تربیتش کنید و به شدت صبور باشید

لطفا اگر اینجوری نیستید اصلا اصلا اصلا اون طفلیو اذیت نکیند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ممکنه مشخصِ شما اماده نیستید اطلاعاتِ شفافیم نذارید برای سگ رفتار شما به شدت مهمه هرمشکلی توی ...

بار اولمه می‌خوام بگیرم  و اینکه نمیدونم چیزی ازش  من کلا سگ و گربه و همه چیزو دوست دارم

2731
بار اولمه می‌خوام بگیرم  و اینکه نمیدونم چیزی ازش  من کلا سگ و گربه و همه چیزو دوست دارم

خب ببین بخصوص اگر میخوای نر بگیری همش نشونه گذاری میکنه(جیش) اینا رو همه رو چک کن اگر خانوادتم اماده نیستن نیار اصلا 

یه بابایی برده بود خونشون(پسری) بعد باباهه با بچه هاش دعواش میشه سر سگ طفلی میزنه توی کمرش بعد سگه رو فلج میکنه و میذارتش یرراع الانم یکی دیکه سردرستیشو گرفته کلا پت داشتن زیباییهای خودشو داره ولی دردسراش بخصو در ایذان با طرز تفکری که دارن سخته پس خوب شرایطتو چک کن اونم خیلی وابسته میشه و اسیب میبینه

اگر حساسی گربه در کل بهتره

کلن دونفریم من و شوهرم ولی یهو. میترسم روی قالی خراب کاری کنه

از کردن میکنه اقا

حتی وقتی یادم بگیره گاهی اشتباه رخ میده

مثل بچست ایکیوی سگ مثل بچه ی دو و نیم سالست یا انگار نصفشه خیلی باهوش و با درکن ولی باید باهاشون مراعات کنی و دعواشون نکنی اصلا فقط تذکر و اموزش و صبر اگر نمیتونی یا حساسی شما یا همسرت بهتره نیارید

واگذاری رایگان ندارن تو اصفحان

ببین گلم اگه هم رایگان باشه احتمال اینکه مشکلی داشته باشه هست چون سگ وابستگی میاره هیچوقت ساده رد نمیکنن هرچند کلا من فروختن سگ و دوست ندارم چون به صاحبش عادت می‌کنه 

2706