2752
2734

سلام بچه ها خوبین لطفا جوابم بدین خیلی نگرانم من ۲۶ هفته و ۴ روزمه پسرم یکسالشه امروز خواب که بودم داشتم میچرخیدم بعد چند ثانیه رو کمرم استراحت دادم شکمم بالا بود تو همین مدت من خوابم برده بود پسرم اومد خودشو کامل انداخت روم خیلییییییییی استرس دارن کسی تجربه داشته تروخدا بگین چیشده

جنینت داخل کیسه پر از ابه و هیچ صدمه ای ندیده نگران نباش

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتره ی سونوگرافی بدی

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2731

بسم الله بگو و براش ایه الکرسی بخون

اگه تکون میخوره  ان شا الله چیزیش نیست 

منم توی بارداری بچه اولم به صورت اتفاقی چندین بار خورده بود تو شکمم خداروشکر چیزی نشد  

ولی خدایی که بهت بچه داده خودش مراقبشه 

من سیزده سالم بود مامانم داداشم رو باردار بود..

خواب بودم یهویی تو خواب ی لگد به شکم مامانم زدم...

که از صداش بیدار شدم انقد گریه کردم از عذاب وجدان که خدا میدونه آخرشم هیچی نشد..

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

اگه علائمی مثل درد آبریزش یا لکه بینی یا خونریزی نداری مشکلی نیست نگران نباش

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم