2752
2734
عنوان

دوتاسزارین پشت سرهم به فاصله یکسال

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم دوستت که بچه ۶ ماهه داره چطوری باردار شد اصلا پریود می‌شده مگه ؟ آخه منم بچم نزدیکه ۸ ماهشه هنو ...

بچه اش از اول شیر مادر نخورد

شیر خشکیه احتمالا بخاطر همین فرایند تخمک گذاری انجام شده

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
میگم دوستت که بچه ۶ ماهه داره چطوری باردار شد اصلا پریود می‌شده مگه ؟ آخه منم بچم نزدیکه ۸ ماهشه هنو ...

ببین منم دقیقا پریود نمیشدم و بچم شیر خودمو میخورد و اصلاااااا فکرش نمیکردم حامله شم ولی شد و چون حالم بد بود و یار گرفتم شک کردم به حاملگی تست دادم مثبت شد و دکتر گفت تا زمانی حاملگیت 5 ماه میشه میتون بچه تو شیر بدی و من تا وقتی حاملگیم 5 ماه شد بچه مو شیر میدادم

بعدم دوستم میگفت من ی بار فقط بعد خونریزی زایمان پریود شدم دیگه اصن نشدم تا فهمیدم باردارم...رفتم دکتر گفت حالا که شیر خودت نمیدی بیشتر مواظب باش که احتمال بارداری داری

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

دختر عمه ام یادمه بچش ۶ یا ۷ ماهه بود ک فهمید بارداره 

دوباره سزارین شد و تو دلیشو به دنیا آورد

فقط خیلی مهمه ک تغذیه اش عالی باشه و بدون استرس 

هیچ ایرادی نداره استراحتشم زیاد باشه

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2706