2733
2734
عنوان

هی ....چه روزهایی رو که تو نی نی سایت نگذروندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اجی نمیتونم فراموشش کنم بخدا اصلا شدنی نیست ۱۰۰گفته بیا حکم دادگاه بگیرم ببرمت عقدت کنم ولی دلم نمیا ...

ولی یه کاری هم نکن بعدش حسرت بگی یا بگی ای کاش ....

من تو زندگیت نیستم و نمی‌دونم ولی بابات هم شاید یه چیزی میدونه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2731
نه فقط نی نی سایت چت میکردیم 

فهمیدم امیدوارم پیداش بشه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
😂😁دختره بروجردیه میدونی من خودمم ابادانی نیستم اینجا شاغلم و خونم اینجاست،دیگه دوستم شد😅من خودمم ...

پس از اینجا دوست پیدا کردی جالبع

دقیقا آدم با بعضی هاشون غمهاشونو فراموش میکنه

اره منم غم زیادی داشتم با یه دختری دپست بودم امروز اومدم دیدم زده دیگه فعالیت ندارم خیلی عصابم خورد شد اخه شب های زیادی با هم بودیم منم بهش عادت کرده بودم امشب احساس میکردم یه ویزی گم کردم از ناراحتی اون امضا رو زدم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
ولی یه کاری هم نکن بعدش حسرت بگی یا بگی ای کاش .... من تو زندگیت نیستم و نمی‌دونم ولی بابات هم شاید ...

بابام مبگه دروغگو بوده اگه ازمونش قبول نمیشد چکار میکرد؟جالبه رتبه ۱ حوزه قضایی تهران شد که بابام راضی بشه ولی نشد میگه اون تورکه ما کورد غریبست وکیله دروغگوه😐نمیدونم والا

من بدم میاد کاربرهای کم سن میان تو همه چیز نظر میدن

طرف کلی بد و بیراه میگه بعد میبینی زیر 20 سال 

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
اره منم غم زیادی داشتم با یه دختری دپست بودم امروز اومدم دیدم زده دیگه فعالیت ندارم خیلی عصابم خورد ...

اون دوستت قطع کابری شده؟

ان شالله راضی بشه عزیزم 😊😍

دیشب تو تاپیک دوستم بودم با پسری دعوات شد سر چی بود بعد تاپیکم تعطیل شد

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
کاربرا خربویدان هستش؟

خیر من ایشونو زیاد زیر نظر گرفتم چون کاربران زیاد تعریف دادن نیاز داشتم از یکی الگو بگیرم هر کجا کامنت میذارن جالب نیست نظراتشون و راهنمایی کردن ندیدم 

و تنها در تاپیک هایی حاضر میشن که تاپیک غیر اخلاقی و 

مقایسه هست و میان متلکی میپرونن و میرن 

چیزی به نشان از علم و مشاوره و راهنمایی ازشون ندیدم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
اون دوستت قطع کابری شده؟

نه خودش گفته دیگه تگ نکنین،ریپلی نکنین ،لایک نکنین،فعالیت ندارم

2706