2752
2734
عنوان

شوهرم برا همه غذا خرید بجز من

| مشاهده متن کامل بحث + 295777 بازدید | 719 پست
غذا جلوی بچه بوده، در ظاهر اون غذا رو برای بچه سفارش دادن و زن و شوهر بین خودشون اینطور بوده که این ...

چه جالب محبت و بخشش رو پدرش بلد نیست و خودش بی توجه به همسرش غذاشو خورده ولی بچه ۴ ساله باید بلد باشه!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمای بارغ و بزرگ نشستن سر میز و غذاشونو خوردن،هیچ کسم براش مهم نبوده.بعد کاربرا از بچه چهار ساله انتظار دارن غذاشو بده به مادرش.

تنها مقصر ماجرا شوهر اسی و خود اسیه که ساکت مونده.چطور از گلوی شوهرت پایین رفت؟برام قابل درک نیس اصلا

رفتار زشت و نفهم بودن مرد گنده ۴۰ ساله رو ول کردین چسبیدین به رفتار بچه ۵ ساله که اشتباه هم نبوده؟؟؟ ...

واقعا خیلی جالبه احساس میکنم یه مشت ۱۳ ۱۴ ساله که بچه اطرافشون ندیدن تابحال دارن نظر میدن

یعنی اون پدر که برای همسرش غذا نگرفته مشکلی نداره ولی بچه ای که به اقتضای سنش احساس مالکیت داره و کاملا نرمال رفتار کرده مشکل داره.

2731

چقدر حرص خوردم چرا اومدم تو این تاپیک🥴

نه مهمونا مقصرن ،نه بچه ،و نه حتی شوهرتون 

فقط و فقط مقصر شمایی که برای خودت ارزش و احترام قایل نیستی و با سکوت و مظلومیت فکر می‌کنی میتونی همسرتون درست کنی.صبوری خیلی خوبه ولی نه همه جا و نه در مقابل همه ی آدما

قبل از شوهرت بچه ت رو تربیت کن!!

یعنی گدا بازی کنن ؟خب بچه یدونه غذا میخواد شوهرش باید برا خانومش هم غذا می‌خرید جدا انتظار داری غذای بچه شو بخوره؟؟؟,دیگه زیادی بعضی ها ضد بچه ها شدن و جبهه گرفتن در مقابل بچه ها مگه بچه ای ؟؟؟

من نمی دونم چرا بعضی ها فکر میکنن بچه مقصره! خلی چیزی هستین؟ بچه چهارساله هنوز معنی شر کردن غذا یا عروسک یا وسایلش با بقیه رو نمی دونه. خیلی خیلی طبیعیه که بچه تو این سن نخواد چیزی رو با کسی شر کنه. موضوع اصلی درک پایین همسر ایشون و انفعال خودشه. 

من موندم واقعا از نظرات نی نی سایتیاا!

شوهر اسی که یه آدم بالغ هست رو کاری باهاش ندارن ، ریختن سر بچه ی ۴ساله ی اسی !!!

مرد به اون گندگی نمیفهمه با زنش چجوری رفتار کنه شما گیر دادین به بچه ؟!  

2706