2733
2734

من الان تاپیک زدم ک سوپرایز شدم شاید برا شما چیز خاصی نباشه ولی واقعا برا من بهترین خبر بود 

من با نامزدم دیشب بحث کردم که چرا وقت نمیزاری برام در صورتی ک همیشه وقتش برا منه 

چندتا مغازه بوتیک داره و خداییشم خودش بیشتر میچرخونشون همیشه خسته میاد شامم نمیخوره با من میچته و میخوابه منم بهش گفتم این چند روز دلم برات تنگ شده نمیتونم دیگه الان ۱ ساله ندیدمش 😔و این چند روز بار میومد براشون بیش از ۱۰۰۰۰ تا جنس 

منم راستش عادت ماهانه بودم دست خودم نبود خودتون بهتر میدونین و لطفا نگین مقصری 

دیشب بهش گیر دادم برو همونجایی که سرت گرمه و دیگه بهم پی ندی هر وقت سرت خلوت شد پی بده بعد گفت که تورو خدا الکی قضاوتم نکن این اخرین پی امش بود 

و خلاصه خیلی قضاوتا دیگه ک واقعا میدونم مقصر بودم

نبودش تا الان پی داد کجایی جوابمو نمیدی گفت من این چند روز این همه بارو شب تا صب نمیرفتم خونه که سریع انجام بدم بیام تورو ببینم دیشب ک گفتی سرت گرمه تو راه بودم داشتم میومدم خوزستان گفتم چرا بهم نگفتی گفت میخواستم سوپرایزت کنم که کردیش زهرمارم هنوز نخوابیدم امشب رسیدم خوزستان😔😔😔

خواستم بگم تورو خدا الکی کسی رو قضاوت نکنین که من الان عذاب وجدان داره میکشم😞🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این حرفا چیه عزیز دلم فدا یه تار موت💕

ببخشید من همون کار خودتو کردم وزود قضاوت کردم وحکم دادم واقعا ببخشید شرمندتم انشالله همیشه حال دلت خوب باشه و نزدیک نامزدت بهترین روزاتو بسازی مهربان جان 

اخیییی عزیزمممم ...خیلیی قشنگ بوووووود💖

نگران نباش فقط سعی کن از دلش دربیاری  . درست میشه همچین💖منم خوشحال شدم  انشالله خوشبخت بشید🥺 🌱

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
اخیییی عزیزمممم ...خیلیی قشنگ بوووووود💖 نگران نباش فقط سعی کن از دلش دربیاری  . درست میشه همچ ...

فدات مهربووووووونم 

با اینکه ناراحتش کردم قسمش دادم که ازم ناراحتی؟بخشیدیم؟گفت که ن من ناراحت نبودم ک ببخشمت 🥲💕

فدات مرسی گلم

فدات مهربووووووونم  با اینکه ناراحتش کردم قسمش دادم که ازم ناراحتی؟بخشیدیم؟گفت که ن من ناراحت ...

اخیییییی چهقدر مهربونه ماشاالله انشاالله عاقبت بخیر بشید عردوتون 🤭🥺💖

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

عزیزمممم به فکرت بوده تو فکر میکردی بهت توجه نمیکنه واقعا سعی کن زیاد گیر ندی حتی اگر سوپرایزت نمیکرد که بیاد پیشت همین که میگی صبح تا شب سرکاره سرش شلوغه برای توعه که این همه تلاش میکنه انشالله خوشبخت بشید😍

عزیزمممم به فکرت بوده تو فکر میکردی بهت توجه نمیکنه واقعا سعی کن زیاد گیر ندی حتی اگر سوپرایزت ...

اره عزیزم منم واقعا تو اون دوره لعنتی بودم دست خودم نبود خودتم بهتز میدونی اون دوره گوه سگی رو خودمم خیلی عذاب وجدان گرفتم اینقد بهش چی گفتم و بعدم قسمش دادم ازم ناراحتی؟بخشیدیم گفت ک ن من ناراحت نبودم ک بخوام ببخشمت😞

اره بخدا همیشه خودش میگه همه تلاشم واسه اینده خودته وگرنه منم مث بقیه پسرا میتونم برم رفیق بازی و ....

ولی دارم همه تلاشمو میکنم خوشبختت کنم 

ولی خداییش خیلی دوسم داره ولی من همی دوره ک میشه خیلییییی باهاش بد میشم ولی خودشم میگع درکت میکنم این دوره رو فدا سرت😞

2706