2752
2734
عنوان

بابام به مامانم خیانت میکنه

160 بازدید | 14 پست

چیکار باید بکنم؟

گوشیشو دیدم با چند تا زن حرف زده بود با چنتاشونم انگار رفته بود بیرون

خیلی برام سخته باور کنم اخه ۵۰ سالشه فکر اینکه با ۲۰۰ کیلو وزن بخواد خیانت کنه برام غیر قابل پیشبینی بود

اصلا نمیتونم نگاهشم تحمل کنم انگار ازش متنفر شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من سوالم اینه که تو توی گوشی بابات چیکار داشتی؟! بعدم اینکه نه دخالت نکن به مادرتم چیزی نگو 

خودش داده بود اینستاشو درست کنم میگفت پیامام ارسال نمیشه

داشتم میدیدم علتش چیه اتفاقی دیدم کلی زن هست چیزی نبود که پیشبینی کنم بخوام چک کنم🤦🏻‍♀️

عزیزم اینجا کسی راهنمایی درستی نمیکنه هر کسی نظر خودشو میگه اینو حتما با یه مشاور خوب در میون بذار چون اون با توجه به خانوادت و رفتارشون بهترین راهنمایی رو میکنه 

من جای شما بودم مادرمو در جریان میذاشتم چون دلم نمیخواد با یه خائن زندگی کنه البته شرایط زندگی هر کسی فرق میکنه شما شاید نتونی اینکارو بکنی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
ب مامانت هیچی نگو اشتباه کردی گوشیشو چک‌گردی ب ت  ربطی نداشته الانم ب تو ربطی نداره ب مرور او ...

گوشیشو چک نکردم خودش داده بود اینستاشو درست کنم

اخه چجوری با این میشه کنار اومد؟

من دارم سرکار میرم تو این سن ابجی کوچیک تر از خودم میره مامانم با اینکه یه بچه ۹ ساله داره و خونه کار میکنه سرکار میره چون این ادم رفته بدهی بالا اورده

بعد میره خرج کسای دیگ میکنه🤦🏻‍♀️

گوشیشو چک نکردم خودش داده بود اینستاشو درست کنم اخه چجوری با این میشه کنار اومد؟ من دارم سرکار میر ...

گوشیشو داده درست کنی نداده پیاماشو بخونی 

پس چک کردی

و این اشتباهه

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
به هرحال تو رابطه زن و شوهری پدر مادرت دخالت نکن 

اون خودش به هر حال میفهمه نیازم به گفتنم نی

خودم حس بدی دارم 

با همچین ادمی زندگی کنم احساس میکنم نفس کشیدن کنارشم حالمو بهم میزنه

گلم به مادرت چیزی نگو 

گناه داره میشکنه ، خورد میشه 

به جاش به پدرت بفهمون میدونی ، رمز گوشی رو ازش بگیر و بگو اگه آدم نشه به مادرت میگی 

سعی کن اسکرین بگیری مدرک داشته باشی ازش

اون خودش به هر حال میفهمه نیازم به گفتنم نی خودم حس بدی دارم  با همچین ادمی زندگی کنم احساس م ...

ببین اون ادم شوهرت نیست که با خیانتش حس بدی داشته باشی

پدرته

ایا پدر بدی بوده برات؟ایا کم گذاشته برات؟ایا برات اونطوری که باید پدری نکرده؟

جواب این سوالارو پیش خودت بده و بعدم پدرتو تو جایگاه پدر خودت ببین نه شوهر مادرت 

عزیزم اینجا کسی راهنمایی درستی نمیکنه هر کسی نظر خودشو میگه اینو حتما با یه مشاور خوب در میون بذار چ ...

اره کلا ادم در نهایت باید با فکر خودش تصمیم بگیره ولی بعضی چیزا رو ادم نگفتنش سنگینی میکنه چون کسیو ندارم دلم میخواست ابرازش کنم🤦🏻‍

واقعا شرایط عجیبیه ادم نمیتونه تصمیم بگیره

اره کلا ادم در نهایت باید با فکر خودش تصمیم بگیره ولی بعضی چیزا رو ادم نگفتنش سنگینی میکنه چون کسیو ...

الهی زودتر مشکلت حل بشه عزیزم هر چی صلاح خانوادتونه اتفاق بیفته❤️

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
2706