2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنام  خدا کرچک

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2731

ماسک مو کی پرو ( چون خیلی نرم و حریری می‌کرد فقط یکبار گرفتم😁 برعکس شما من اون حالت رو دوست نداشتم😅 ولی خیلی باکیفیت بود)

ماسک مو لورال

شما چی استفاده کردی؟؟؟

بعد حموم سرم مو  و اسپری آبرسان ستفاده میکنید؟؟؟

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
من از لوازم آرایشی ها گرفتم موهای خودم مش ۹۰ درصد هست. اینو میذارم نرم نرم میشه.میام بیرون هم اسپری ...

ماسکت بدون کریستال و روبان زدی تاحالا ؟ اثر نرم کنندکیش تا حموم بعدی میمونه ؟