2733
2734

همش چرت میگم 

بقیه بهم می‌خندن. عصبی بشم بدتر. حتی چیزای ساده رو هم نمیتونم تلفظ کنم 

😣😣

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویروس کرونا اون قسمت مغرتون که گزاره‌های دو کلمه‌ای می‌سازه اتراق کرده.

یعنی چکار باید بکنم 🥺

2731

منم یه مدت اینجوری شده بودم

کش تمبون : تش کمبون

کولر : کورل

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 
منم یه مدت اینجوری شده بودم کش تمبون : تش کمبون کولر : کورل

این که به کنار 

میخوام بگم میز میگم پنکه 

این که به کنار  میخوام بگم میز میگم پنکه

الکی

اجتمالا تو ذهنت زیاد از حد با خودت حرف میزنی، چیزی ک تو ذهنت بوده میاد رو زبونت نه چیزی ک میخاسی بگی

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 
الکی اجتمالا تو ذهنت زیاد از حد با خودت حرف میزنی، چیزی ک تو ذهنت بوده میاد رو زبونت نه چیزی ک میخا ...

آره 

از لچکی همیشه تنهام 

یعنی بجز خودم هیچکس رو ندارم  که حرف بزنم 

اما الان چهارسال اینطوری َسدم 

بعد از اینکه کرونا گرفتم 

یکی از قسمت‌هایی که ویروس کرونا بهش آسیب میزنه مغز هست،مثلا خیلیا برای مدتی بویایی از دست دادن،یا دچار فلج صورت شدن و .....

باید به بدن کمک کنیم این صدمه ها رو ترمیم کنه

لبنیات اصلا مصرف نکن،سردیجات نخور

هرروز با غذات پیاز بخور و گوجه پخته یا کبابی

این داروها رو بگیر مصرف کن 

ویتامین سی اولترا ، استیل سیستئین، قرص اناهیل،لیکوپن

قلم بینی(تنفسی هست)

اگر ای.ن.س.تا داری به پ.ی.ج دکتر محمدپور سر بزن مطالبش مطالعه کن

drmohamadpour2817

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
یکی از قسمت‌هایی که ویروس کرونا بهش آسیب میزنه مغز هست،مثلا خیلیا برای مدتی بویایی از دست دادن،یا دچ ...

ممنون💚