2752
2734
عنوان

اعصاب نذاشتن دیگه

263 بازدید | 27 پست

نمیدونم چه طوری باهاشون برخورد کنم

تا یه روز تعطیل میشه میریزن تو کوچه

تا از مدرسه میان همین جور

در و دیوار خونه هم شده دروازشون

توپشونم مدام تو حیاط خونس

امروزم زدن گلدونی که دوسش داشتم رو شکستن

مغزم کار نمیکنه

شما بگین چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچن خو دارن بچگی میکنن 😶

نباید باعث آزار و اذیت بقیه بشن برن تو پارک 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
2731

حالا تازه اولشه 

تازه یکی دو روزه تعطیل شدن

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
نباید باعث آزار و اذیت بقیه بشن برن تو پارک 

همه ک نزدیک خونشون پارک ندارن

چ اشکال داره

مگه خودمون بچه نبودیم اونوقتا از صبح تا شب تو کوچه بودیم

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
2706