2733
2734
عنوان

شوهرتون طرف شماست یا خانوادش؟

260 بازدید | 24 پست

شوهر من ک از همون اول سمت خانوادش بود حتی اگر حق واقعا با من باشه میره سمت مامان باباش.از ما ک گذشت ولی با مردی ک خودش ایده ایی برا زندگی مشترک نداره زیر یک سقف نرید.مردی ک از بقیه ایده میگیره برا زندگی فقط بدرد جرز دیوار میخوره.دلم میگیره خدا شاهده من چقدر ب این مرد گذشت کردم بعد تندی بازم چسبید سمت خانودش مرد ایرانی اینجور نمک نشناسه یا طبیعت همه مردا اینه.هی خدا.امشبم باز سرخانوادش دعوامون شد.برادرهمسرم هیچ وقت ی عمو خوب برا بچم نبوده حالا رفته مشهد لباس برا بچم اورده منم انداختم دور.بعد شوهرم میگه چرا انداختی دور و....

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

همه آنهایی که کلی دستور العمل و راهکار تو استینشون دارن،شوهراشون از یه جای دیگه مشورت میگیرن.

کلا ذات مرد میخواد خودش امیر باشه.اگه ببینه امیر تر هست،حرفش رو گوش نمیکنه که خرد بشه،و باز یه امیر بمونه!!

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!

نباید مینداختی دور بخاطر همسر و زندگیتون هیچی نمی‌گفتند ولی اگه دوس نداشتین برای بچه نمیپوشیدی کارتون اشتباه بوده به هر حال همه مردا خانوادشون دوس دارن همه همه

حالا چرا انداختی دور

حرصم گرفته ازش.هیچ وقت عمو گری برا بچم نکرده بعد برا از سرباز کردن خودش ی لباس گرفته برا بچم اونم نخاستم.این ادم از شوهرم سود میگیره رو جنساش

خب چرا انداختی دور

منم از مادرشوهرم بدم میاد پارسال رفت مسافرت لباس واسه پسرم آورد سایزش بزرگ بود خیلی سلیقه منم نبود گذاشتم تو کمد امسال اندازش شد تنش کردم دیدم بدی نیس تو خونه تنش میکنم

تیشرتو با ی شلوار دیگ ک خودم دوسدارم تنش میکنم ک قشنگ بشه

دیگ نیمشه گفت چرا ی چی قشنگ تر آورد

ولی همسرم حق نداره طرف اونا باشه از وسط ب دو نیم تقسیم میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
لباس سوغاتی آورده برای بچت انداختی دور بعد میگی شوهرم چرا گفته فلان؟ همسرت با سوغاتی برادرت همچین ر ...

این ادم تا الان زندگی بچم کجا بوده هر وقت گفتم منزلمون 0 بیاین گفتم خانمم دعوام میگنه ب خنده

یت جنس میده شوهرم با سود میدونه شوهرم نداره و سود دار حساب میکنه باهاش

2706