2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
طبیعی هم باردارشدطرف حتی قاعدگی هم نمیشدبه هیچ عنوان علایم بلوغ روهم نداشت ازنظرجسمانی آمنوره ثانویه ...

من جسمانی مشکلی ندارم، یهو پریودیم قطع شد تخمدان هام کوچیک شدن ذخیرم پایین ولی دارم، دکتر گفت نه تو مادر نمیشی

خسته شدم از دکتر رفتن  فقط میخواستم یک نفر بگ اره منم شرایط تورو دارم مادر شدم  هیچ کس ن ...

خواهرم ۲۳ سال ازدواج کرده چندین بار ای بی اف کرده نشده .آخرین بار ۷ فروردین سقط کرد ۵ ما نگهداشت دو قلو بودن یه پسر یه دختر کیسه آب ترکید سقط شد ن 

خواهرم ۲۳ سال ازدواج کرده چندین بار ای بی اف کرده نشده .آخرین بار ۷ فروردین سقط کرد ۵ ما نگهداشت دو ...

من حتی یک بار تستم مثبت نشده،  اصلا تو سرنوشتم بچه نیست

من یائستگی زودرس

حجامت کن من فکر نکنم ژنتیکت مشکل داشته باشه آمنوره ات چون گفته ثانویه است یعنی ژنتیکت مشکل نداره صددرصدیه دارویی استفاده کردی بدنت سیستمش بهم خورده حجامت کن موادشیمیاییه دارویی ازخونت بیادبیرون وبدنت مشکلش حل شه

2706