2752
2734

تقریبا یه هفته ای میشه ک یهو و بی دلیل انگار حالت تهوع دارم ولی ندارم

فقط دلم میخواد عق بزنم

اما خب جلو خودمو میگیرم

امشب ولی نتونستم جلو خودمو بگیرم

چکار کنم بنظرتون؟

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 

احتمالا اسید معده ت بالا رفته. برو دکتر گوارش

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

احتمال می دم غلبه ی صفرا داری خواهر یا خدایی نکرده کیست اگر مجردی.یه جور خلط پشت گلو هم بخاطر غلبه ی صفراس.قبل و بعد غذا همیشه نمک بخور.نمک دریا بهتره.یا دریاچه.

براش رژیم بگیر لاغر بشی و چربی هات آب شن کمی پیاده روی کن دو تا یه نیم توی خونه حتی.صبحا ناشتا کمی لیمو با ذره ایی عسل توی آب جوشیده ی ولرم رو به داغ بخور یا کمی آبغوره.

احتمال می دم غلبه ی صفرا داری خواهر یا خدایی نکرده کیست اگر مجردی.یه جور خلط پشت گلو هم بخاطر غلبه ی ...

اگه م‌متاهلی شاملش می شه این دو تا رو داری اگر چربی بدن داری.

اما یک دلیل حالت تهوع جدای کیست و غلبه صفرا و خلط پشت گلو بارداری های ناموفق ماه اول است و بیماری های افسردگی توام باهاش.نگران نباش.یک سونو هم بده جای مطمئن