2733
2734
عنوان

یادگرفتن زبان های برنامه نویسی و کسب درامد ازش سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 25 پست
من میخوام به عنوان شغل دوم وارد برنامه نویسی بشم چون صبحا کارمندم خیلی زیاد هم علاقه مندم ولی اطلا ...

با ریاضیات سرو کار نداریم! منظور از اینکه میگن ریاضیتون خوب باشه واسه اینه که ذهن تحلیلی واسه برنامه نویسا بهتره.

کلا خیلی مهم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با ریاضیات سرو کار نداریم! منظور از اینکه میگن ریاضیتون خوب باشه واسه اینه که ذهن تحلیلی واسه برنامه ...

آهان ممنونم

یه سوال دیگه دارم ممنون میشم جوابمو بدید

برای شروع و آشنایی از کدوم زبان شروع کنم که زبانایی که گفتید و بقیه زبانای مطرح تو حوزه برنامه نویسی رو بتونم راحت تر یاد بگیرم؟

برنامه نویسی شغلیه که تلاش زیادی میخاد. برنامه نویسی بیشترین بازار کارو بین شغل های کارمندی داره. ا ...

من دانشجوی کامپیوترم استادا همش میگن طراحی سایت اشباع شده و الان همه یاد دارن هی میخوان مارو سمت شاخه های دیگه مثل هوش مصنوعی و داده کاوی پردازش سیگنال سوق بدن 

درست میگن؟

بین ۴ تا ۵ سال. مثل دانشگاه. اونم باید بشینی پاش.  

فقط حرفه ایا میتونن کسب درامد کنن.

فرانت میشه تو چند ماه-ببینی  بخونی راجبش. ولی اگ بخوای خودت بتونی خوب داخلش حرفه ای بشی سالها زمان میخاد.... تلاش وحشتناک میخواد.

در ضمن دیگ این کارم ی جورایی اشباع شده... ب سمت هوش مصنوعی همه چی داره پیش میره

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
آهان ممنونم یه سوال دیگه دارم ممنون میشم جوابمو بدید برای شروع و آشنایی از کدوم زبان شروع کنم ک ...

ببینید واسه شروع برنامه نویسی یک قسمت و انتخاب میکنی. فرانت یا بکند.

برای فرانت باید html - css - javascript و حتما یاد بگیری. بعدش میتونی یه زبان و انتخاب کنی (react - angular)

برای بکند هم یسری زبان ها ها هستش مثل

C#.NET - php - python - java - nodejs - go - ruby 

معمولا به اینصورته که یک زبون و انتخاب میکنی و سخته که تغییرش بدی به یه زبون دیگه. چون عادت میکنی. 

پایتون واسه یادگیری راحت تره بخاطر همین خیلیا میرن سمتش. 

مابقیشون بنسبت سخت ترن.

ولی اگه بخواهید بصورت پایه ای یاد بگیرید و زمان کافی واسه یادگیری دارید، C و C++ تقریبا زبان پایه حساب میشه که لینوکس و ویندوزو تقریبا باهاش نوشتن. ولی الان بصورت مستقیم ازشون کمتر استفاده میشه. زبان C# هم برگرفته از این زبون هاست.

من دانشجوی کامپیوترم استادا همش میگن طراحی سایت اشباع شده و الان همه یاد دارن هی میخوان مارو سمت شاخ ...

یادمه 20 سال پیش هم استادای ما، مارو سمت تجارت الکترونیک، هوش مصنوعی، پردازش تصویر و ... سوق میدادن. منظورم اینه که چیز جدیدی نیست. معمولا دانش های استادامون فقط تئوریه و عملی واقعا بلد نیستن. منظورم عملی در سطح بازار کاره. شما هرکاری هم کنی درصد نیاز به هوش مصنوعی نسبت به وب و موبایل، تقریبا 5 به 100 هستش. واقعا بازار کار کمی پیدا میکنی واسه هوش مصنوعی. معمولا در یک سری از پروژه ها شاید یک قسمتی کوچیکی و بخان با هوش مصنوعی بنویسن. مابقیشت همش موبایل و وب و سخت افزار.

من دانشجوی کامپیوترم استادا همش میگن طراحی سایت اشباع شده و الان همه یاد دارن هی میخوان مارو سمت شاخ ...

میتونید این شاخه هاروهم انتخاب کنید ولی بدونید که شرکت های کمی در این زمینه فعالیت میکنن

بین ۴ تا ۵ سال. مثل دانشگاه. اونم باید بشینی پاش.   فقط حرفه ایا میتونن کسب درامد کنن.   ...

خاهش میکنم ازتون تمنا دارم، فقط اگه تجربه کار واقعی دارید، مشاوره بدید و دلسرد نکنید بچه هارو. من 15 ساله برنامه نویسی میکنم.

بازار کارش به هیچ وجه اشباع نشده و شدیدا نیرو میخان. حتی بیشتر هم شده نیاز به برنامه نویسی چون خیلی از برنامه نویسا رفتن خارج.

همونجورکه گفتم از 20 سال پیش تا الان میگن همه چی هوش مصنوعی میشه، ولی هیچ تغییری نکرده. حتی اگرم تغییر کنه (شاید 20 سال دیگه)، اونایی که سابقه برنامه نویسی دارن، راحت میتونن برن سمت هوش مصنوعی.

سخته؟ سرمایه اولیه میخواد؟ یکی از دوستام کار میکنه خیلی تشویقم میکنه به انجامش ولی روم نمیشد ازش ب ...

به جرات میتونم بگم درآمدش عالیه 

من خودم طلای آبشده کار میکنم 

نیاز به یادگیری داره سخت نیس یک سری قواعد داره باید یاد بگیری 

سرمایه هم خیلی کمه دو میلیون و پونصد 

Nafas4556 آیدی ایتام بیا اونجا