2752
2734
عنوان

چکار کنم فراموش کنه 😔

99 بازدید | 12 پست

من و شوهرم سه شنبه دعوامون شد و درگیر شدیم کتک کاری کردیم .دخترمون دو سال و نیمشه خیلی گریه کرد .بعد که اروم شدیم فهمیدیم چه غلطی کردیم .از اون روز همش داریم به بچمون وقت میگذرونیم .جلوش به هم محبت میکنیم همو بغل میکنیم .دیروز چند ساعت بردیمش پارک با باباش بازی کرد .امروزم با خودم بردمش فروشگاه خرید داشتیم و اونم اسباب بازی گرفتم .شوهرمم پول داده میگه فردا که من رفتم سرکار ببرش بیرون تو خونه نمونید .بنظرتون از ذهنش میره؟ داریم دق میکنیم .همش تو اتاق گریه میکنم چرا بچمو ترسوندیم .شما میگید چکار کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خیلی حساس نشو.منم یکی دوبار بچه بودم مامان بابام دعوا کردن ترسیدم خیلی.اما مثل شما و همسرتون پدر و مادر مهربونی بودن و با همین کارا که گفتی چند روزه فراموشم شد.

یه جوری غیر مستقیم باهاش حرف بزن از اون شب ببین چیزی تو ذهنشه؟

اگه بود نگران نباش باهاش حرف بزن یه جوری بگو که بدونه کلی همو دوست دارید و از کارای مثبت همسرت که برات انجام میدی براش بگو

هنوز درست صحبت نمیکنه ولی سعی کردیم خوشحالش کنیم تا به اون شب فکر نکنه

الهییییی🥺

چقدر کار خوبی میکنین.اره بیشتر جلوش باهم بخندین جمله های قشنگ بهم بگین و...

همیشه همینطور خوشبخت و گررررررم باشین و بمونین🥰

ممنون عزیزم دعا کن واسمون این مشکلمون هم حل بشه

چشم.نگران نباش.محبت همه چیو میشوره میبره.

کلا جدای از حل این مشکلم،باهم بیشتر حرف بزنید بخندید سربه سر هم بزارید و...گرم تر باشین خوشبخت تر ....

ایشالا♥️