2752
2734
عنوان

تذکر بیجای مادرشوهر

582 بازدید | 27 پست

امشب مادرشوهرمو دعوت کردم خونمون با مامان بابام بعدشوهرمو صدازدم به اسم کوچیک مادرشوهرم بهم گفت بگو اقا مهدی نگومهدی خالی تااونم به تو خانم بگه خیلی بدم اومد من همیشه اقامیگم امشب همه خودی بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیز بدی نگفته ولی اگه روی کارت تعصب داری اجباری تو انجامش نیست کافیه بگی ما هر دو این مدلی دوست داریم و ممنون ک گفتید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
یه نگاه بهش کردم گفتم چشم.

بهتره کنار چشم حرف و تصمیم و هدف  خودت هم بگی با این چشم ازت انتظار همیشه چشم گفتن داره

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
چیز بدی نگفته ولی اگه روی کارت تعصب داری اجباری تو انجامش نیست کافیه بگی ما هر دو این مدلی دوست داری ...

جالبه خودش خیلی نادانه وخیلی اداب رونمیدونه مامانم بخاطردیدن اون امده بود نشسته سریال میبینه یه کلمه حرف هم بامادرم نزد

2706