2733
2771
عنوان

تذکر بیجای مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 27 پست
جالبه خودش خیلی نادانه وخیلی اداب رونمیدونه مامانم بخاطردیدن اون امده بود نشسته سریال میبینه یه کلمه ...

نادان نیست از قصد این کار رو کرد

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مادر منم از این تذکرات بیخود به برادرم و خانومش میده 

اونوقت واسه کارای مهمتر روزه سکوت میگیره. 

همه کاراش رو دوش دامادها و دختراشه.

همه هم میگن واااا مگه چیه مادره و وظیفتونه

منکه چیزی نگفتم ولی بخدا واسه هرکاری که دامادا بجای پسر انجام‌میدن سرکوفتش رو دخترا میشنون... 

حالا ولش کن ببخشید یه دقیقه دلم پوکید...‌ 

اسی بی خیال اهمیت نده .. پدر و مادرت رو دیده جو گرفته 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
باشکم حامله واسش دوجور غذادرست کردم گذاشتم جلوش اخرشم ناراحتم کردورفت

حامله بودنت ربطی نداشت واقعا. بلاخره خودت دعوت کردی و نمیشد غذا ندی. ولی زبونش رو باید تو مشتش میگرفت... حالا الکی به نی نی انرژی منفی نده. بیخیال باش

مادر منم از این تذکرات بیخود به برادرم و خانومش میده  اونوقت واسه کارای مهمتر روزه سکوت میگیره ...

بدبختیه من اینه درجانمیتونم جواب بدم بعدایادم میفته.اره جلومادرپدرم میخواست بگه احترام بزار

حامله بودنت ربطی نداشت واقعا. بلاخره خودت دعوت کردی و نمیشد غذا ندی. ولی زبونش رو باید تو مشتش میگرف ...

به نظرت به روش بیارم بعداکه مادرم بخاطرشمااومده بود ولی باهاش صحبت نکردی ومشغول سریال شدی ومن ناراحت شدم؟

به نظرت به روش بیارم بعداکه مادرم بخاطرشمااومده بود ولی باهاش صحبت نکردی ومشغول سریال شدی ومن ناراحت ...

نه بهش چیزی نگو دست پیش میگیره. ولی از این به بعد جدا دعوتشون کن و بهش بفهمون که جدا دعوت کردی و اگه پرسید بگو اینطوری دعوت کردم که حوصله هیشکی سر نره و شما راحت سریال تون رو ببینید. اونوقت حساب کار تا آخر عمرش دستش میاد

من خودم بعد از یه اتفاقی دیگه باهم دعوت نمیکنم و همین مادرشوهرم رو میسوزونه چون همش تو این فکره که به اونا چی دادم و چیکار کردیم البته من در پذیرایی فرقی نمیذارم ذهن خودش مریضه