2752
2734

یکی میگه مهم تحصیله مهم درسه مهم مستقل بودنه بابا مگ فقط اینه خوب یه سریا هدف ندارن واقعا و دوس دارن خانه دار بشن یه خانه دار خوب !!!!!   

الانم اونایی ک ازدواج کردن یا  درس نخوندن به جز عذاب وجدان هیچ کار نمیتونن بکنن و شاید از زندگیشون راضی باشن اما  یه اعصاب خوردی نصیبشون کردی !!!

(من خودم مخالف کودک همسری و اصلا ازدواجم .)

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

من از اول دوس نداشتم دانشگاه برم و میخواستم اگر ازدواج کردم خانه‌دار باشم 

که خب همونم شد 

از شرایطمم خیلی راضیم

یه خانه‌دار بی سواد نیستم که خانه‌داری رو خوردن و خوابیدن بدونم چیزی که الان مد سده

نقاشی و طراحی حرفه‌ای بلدم و گلدوزی

مطالعه میکنم و اهل کتاب خوندنم و مدرک زبان هم دارم 

وخیلی با ظرافت و سلیقه اینطوری که می‌خوام زندگیم رو اداره میکنم 

شاغل بودن اصلا با روحیه من سازگار نیست من محیط آروم و بدون استرس و خلوت رو دوست دارم و نمی‌خوام هر روز با هزاران نفر در تعامل باشم

کسی که شاغله برتر نیست نسبت به اونی که خانه‌داره

اتفاقا برتری تو اینه که بدونی چطور روح و روان آرامش پیدا می‌کنه و با چه کاری از زندگیت راضی‌تری 

حالا یکی با استقلال مالی و شاغل بودن 

یکی خانه‌داری 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید