2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگه جلسه اول پاپ یاد میده جلسات بعدی دیگه همخونی اینا

مگه برای یادگرفتن گیتار باید بخونی؟؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

هفته ای یک جلسه یا دو؟

اگه یک باشه ینی دوماه و دو هفته انقد خوبه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
میگه جلسه اول پاپ یاد میده جلسات بعدی دیگه همخونی اینا

میخوای چی کار کنی اگه فقط پاپ میخوای کار کنی که هیچی مگرن اول باید اسم همه نت ها جایگاهشون رو یاد بگیری کلاسیک کار کنی که قوی شه دستت مگرن اگه فقط پاپ که ریتم و آکورده

میگه جلسه اول پاپ یاد میوه  جلسه دوم هم میتونم بخونم هم بزنم  مگه میشه؟

گیتار تمرین میخواد ی شبه نمیشه به ی جا رسید من دوساله کار میکنم واقعا زمان می‌بره چون تمرین خیلی میخواد یچیزی حتما میخواد سر هم کنه ک اینو گفته

میگه جلسه اول پاپ یاد میوه  جلسه دوم هم میتونم بخونم هم بزنم  مگه میشه؟

نمی‌دونم ولی من دوست ندارم خودم بخونم 

مگه زوره؟

یکی فقط دوست داره بزنه 

2706