2752
2734
عنوان

بچه دوم

545 بازدید | 35 پست

من سی سالمه و همسرم سی و چهار سالشه هفت ساله ازدواج کردیم یه دختر داریم امسال میره پیش دبستانی

تازه گواهینامه گرفتم و دوست دارم زن قوی و مستقلی باشم رانندگی خوب یاد بگیرم چرخ خیاطی گرفتم که هنری بیاموزم یه بار سزارین کردم میخوام اندامم رو فرم باشه باشگاه برم 

حالا مشکلم اینه همسرم بچه دوم میخواد میگه تک فرزندی برای بچه سخته تنهاست اما منم آدمم پس حق من چی میشه بچه مسوولیت داره مریضی داره هزینه داره من اگه بچه دوم بیارم پس کی به خودم برسم و کی مستقل شم همین حالام کلی عقبم از آرزوهام نمیدونم با چه زبونی شوهرم راضی کنم الانم دخترم مریضه از صبح درگیرشم ذهن و روح و جسمم خسته اس چیکار کنم یه چیزی بگید اروم شم😔

از مشکلات زایمان اولت و هزینه های بالای بیمارستان بگو شاید منصرف بشه...

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم منم شرایط شما دارم دوست داشتم برم گواهی بگیرم بچم هم همسن بچه شماست ..شوهرم یه مدت خیلی پیله کرد تاپیک هام هست ..اما یکم مشکل مالی پیش اومد فعلا راصیش کردم تاچندمدت صبرکنه ....ولی تک فرزندی خوب نیست من خودمم میخوام مثلا یه سال دیگه

والا من دومی رو باردارم همزمان دارم برای آرزوهای خودمم کار میکنم 

نمیدونم چرا اینقدر زندگی رو سخت میگیرین

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

تا الان نیاوردی از این به بعدم نیار اختلاف سنی بچه هات زیاد میشه باز از طرف یه نفر که خواهرش ازش ۶ سال کوچیکتر و همیشه با هم دعوا دارن چون دنیاشون فرق داره👌

سلام دخترررررررررررم با تشکر
واقعا با این شرایط بچه بیاری بزرگترین ضربه به خودت میزنی  بچه چرا تنهاس؟بفرست خونه بازی .مهد ک ...

عزیزم اینجور نگید ..ابشون میتونه با وجود بچه دومم به خودش برسه سختی داره اما نشد نداره ..منم شرایطم مثل ابن خانما اما بچه تنها خیلی بده ..دخترمن اینقد گریه میکنه غصه میخوره تنهاست

تا الان نیاوردی از این به بعدم نیار اختلاف سنی بچه هات زیاد میشه باز از طرف یه نفر که خواهرش ازش ۶ س ...

منو خواهرم اختلافمون همینقدره خیای اوکی هستیم ..چرا اینقدمنفی پیگید

2706