2733
2734

من ۴ تا عمو دارم و سر جمع پسراشون رو هم ۳۳ تا میشن 😂و من تنها دخترم بینشون خودمم ۴ تا داداش دارم و دختر عمو هیچی ندارم ، برای همین عموهامم منو جای دختر نداشته شون خیلی دوست دارن و معمولا جمعه ها هممون جمع میشیم جایی و بیشتر اوقات اونا میان خونه ی من ، البته فقط مسئولیت پذیرایی به عهده منه اونم اماده کردنش ، که داداشام و شوهرم و پسرعموها خیلی کمک میکنن ، اما دیگه اشپزی اینا نمیکنم ، عموهام  هر وقت میان خونه ی من کلی غذا اینا سفارش میدن از بیرون و حتی میوه ایناهم خودشون میارن ، مگر خودم مهمونی بدم ک اون موقع همه چی به عهده ی خودمونه  ، میگن ما چون زیادیم وقتی خودمون خودمونو دعوت میکنیم خودمونم همه چی میاریم که تو زحمت نکشی ،شیرینی و غذا و میوه و هر چی بخوان بخورن خودشون میارن ، من فقط چایی میدم 😂  اما بازم انقد خسته میششششم ، برای همون میوه و چایی کلی ظرف کثیف میشه ، باز پسرعموهام و داداشام اینا میشورن ،چندتاشون زن دارن کمک هم میکنن ،  اما عصر دوساعت تمام داشتم با شوهرم تمیزکاری میکردم ، انقد خسته میشم که الان چندساعته همینجوری افتادم 🥲خوابمم نمیبره زودتر از وقت خوابم ، اما شوهرم قشنگ تخت خوابیده ، خیلی خستم ، چشمام از خستگی قرمز شده ، شما چیکار کردین امروز ؟

دختری از آهار🦚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همسرت پسرعموته احتمالا😂

نه 😂😂هر وقت عموهام میان میرن ، میگه ماشالله از لونه شیر کشیدمت بیرون ، اتفاقا دو تا از پسرعموهام خیلی دوستم داشتن ولی من دوسشون نداشتم 

دختری از آهار🦚
چرا خونه شما چرا خونه عمویی جمع نمیشید عجیبه

دوره ایه بیشتر ، گاهی میریم خونه پدربزرگ ، گاهی خونه ی عموها ، چرخشیه بیشتر ، اما خونه ی هر کی بریم خودمون همه جیو فراهم میکنیم 

دختری از آهار🦚
2706