2752
2734

خانوما خسته شدم دیگه مشکلات مالی نمیزاره ازدواح کنیم چیکار کنم دعا کنید برام کم اوردم دیگه روی نامزدمم خیلی فشازه خانواده هامونن سخت گیرت عصبی شدیم دوتامون دعا کنید لطفا رودتر بریم سرخونه زندگیمون

حتما عزیزم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تازه یه ساله من سه ساله عقدیم واقعا سخته میگن عقد شیرینه ها ولی شش ماه اول بعدش عذاب میشه دلت میخواد ...

من ک هیچ شیرینی ار نامزدی ندیدم دوری نامزدیمونو کوفتمون کرده بخاطر شعل نامزدم ماهی ۷ روز میبینمش خسته شدم دیگه کم اوردم انشالله شماهم زودتر برین سرخونه زندگیتون