2733
2734
عنوان

حال و هوای این روز هام....

313 بازدید | 18 پست

احتمالا آخرین بهاری که کنارشم.... بهار امسال برام فرقی با پاییز نداره از اول فروردین تا حالا انگار به اندازه چند ساااال گذشته .... یاد بهار سال ۹۰ بخیر اون موقع فکر میکردم بهترین انتخابمو کردم.... دوران عقدمون به سرعت گذشت همه ی بی محلی کردنا و بی محبتیاشو می ذاشتم پای ارتباط اجتماعی ضعیفش یا خجالتی بودنش اما کم کم پی بردم که نه  اینطوریا نیست این آدم مشکلش

خودخواه بودنش..... همه ی اون سال ها آبرو داری کردم به قولی با سیلی صورتمو سرخ نگه داشتم ...چون دوسش داشتم همیشه هر کی بدشو می گفت پشتش در میومدم طرفداریشو میکردم....

در مقابل خوبیام ازش بی محبتی می دیدم نمی دونم این همه غرور و خودخواهی از کجا اومده.... گاهی میگم صبر و تحمل بی حد و مرز من حالشو بدتر کرد ....😔

من همه ی بی مهری هاشو در مقابل یه خوبیش میدیدم اونم

چشم و دل پاک بودن و اهل کار و زندگی بودنش...

با خودم میگفتم همین که بهم خیانت نمیکنه من برنده ام 

خودش میدونست خط قرمزم خیانت😔تا این که ...

مدتی بود یا بهتره بگم چند سال بود بهش شک داشتم ولی نمیتونستم بهش ثابت کنم خیلی نامحسوس حواسم بهش بود .....تا پنج ماه پیش فهمیدم آقا سه سال که 

سرش حسابی گرم یه زن شوهردار......جنسی و عاطفی

اون روز که فهمیدم تیر خلاص و بهم زد.....🥲

بهش گفتم تو سه سال آروم آروم تبر زدی به ریشه ی این زندگی.....

من اون روز تموم شدم......

این شد که می خوام با پسرم برای همیشه برم....💔💔💔

خانوما عزیزانم دوستانم......نمیگم هر کی خیانت دید باید جدا شه ولی خواهش میکنم زود قضاوت نکنین شما نمیدونین اون زن قبل از تصمیمش به جدایی چقدر جنگید واسه زندگیش چقدر تلاش کرده ولی به قول یه دوستی گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود...... 

گاهی ما با آدمای اطرافمون تا لحظه ی مرگ همسفریم 

گاهی زودتر از اون روز مسیرمون عوض میشه.....

سعی میکنم به طلاق به چشم تغییر مسیر زندگیم نگاه کنم نه باخت....💚

حس میکنم آدما جایی میبازن که نا امید بشن..... 

نا امیدی سراغ همه ی ما میاد فقط باید سعی کنیم تو اون حال نمونیم..... 

باز میشه این در

صبح میشه این شب💚🌱

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم زمان همه ی دردها رو کمرنگ میکنه،بسیار کار عاقلانه ای میکنی،برات طلب خیر و گشایش میکنم

الان که همسرت میدونه میخواهی بری،عکس العملش چیه؟ 

که جهان رنج بزرگیست...نگارا تو بخند
عزیزم زمان همه ی دردها رو کمرنگ میکنه،بسیار کار عاقلانه ای میکنی،برات طلب خیر و گشایش میکنم الان ...

عزیزم نمی دونه اصلا از برنامه هام چیزی بهش نمیگم....

عزیزم نمی دونه اصلا از برنامه هام چیزی بهش نمیگم....

استارتر عزیز سلام.وقتی دوران عقدتو تعریف کردی یاد خودم افتادم.چقدر شبیه دوران عقد  ونامزدی من بود.شوهرمن یه معلم ساده با حقوق ناچیز بود که اومد خواستگاری من .نه خونه داشت نه ماشین  اما من گول فرهنگی بودن شو خوردم فکر کردم مرد ساده وسالمی هست.از نظر اطرافیانم خوش قیافه بود از نظر من قیافه اش معمولی اما من به شدت دوستش داشتم وبهش احترام می.گذاشتم.من اون موقع یه دختر مذهبی وچادری وساده پوش بودم که زیاد بلد نبودم مد روز بگردم وخودمو آرایش کنم با این که قد بلند  وسفیدبودم وهمه میگفتن قیافه ام خوبه  اما ساده پوش بودم و بلد نبودم مثل دخترای مد  روز قرتی بگردم.شوهرم عاشق دخترهای قرتی بود ومن انتخاب مادرش بودم وشوهرم قبل از من عاشق یه دختر دیگه بود ومن اصلا روحم خبر نداشت واللا زنش نمی شدم.در دوران نامزدی وعقد کاملا منو بی محلی میکرد و مشخص بود از من خوشش نمیاد.اما من انگار اصلا متوجه بی محلی هاش نمی شدم.روزها گذشت وما ازدواج کردیم با حقوق کم واخلاقهای ناجورش ساختم وبه روی خودم نیاوردم دوسال گذشت ودخترمون به دنیا اومد تمام دوران بارداری بی محلی وتوهین بود فقط.بعد از تولد دخترمون بی محلی ها وتوهیناش بیشتر شد .به علاوه رفتارهای ناجور دیگه بی پولی وامکانات کم واینکه تابستانها من ودخترم تنها میگذاشت ومیرفت کمک باباش کشاورزی وهرچی پس انداز داشتیم میداد به خانواده اش .یه روز دخترم حدودا دوساله بود رفته بودیم دهات شون نشسته بودیم توحیاط گوشی شوهرم دستم بود یهدفعه دیدم یه پیام اومد گوشیش که نوشته بود توروخدا بذار سایه ات بالاسر بچه هام باشه... من ساده فوری پیام به شوهرم نشون دادم وشوهرم گوشی رو از دست من قاپید.بعدها فهمیدم به من خیانت میکنه حتی با زنه رابطه جنسی داره وبا چند نفر دوست هست.با این وجود چون بچه داشتم تحمل کردم اما یه چیزی فهمیدم.اینکه اگر به مرد جماعت زیاد احترام بذاری م ی ر ین ه به خودش وجنبه نداره.باور کن تمام همسایه ودوست وآشنا از صبوری وخانمی وتمیزی زندگی واخلاق خوب من میگفتن اما شوهرم فکر میکرد خیلی خوش قیافه است و خیلی از من بالاتره ولطف کرده اومده منو گرفته.تا اینکه من روش مو عوض کردم.شروع کردم به دوست داشتن خودم وپول خرج کردن وبه خودم رسیدم ولباسهای خوشگل تر وشیک تر پوشیدم منم مثل تو خیاطی بلدم و یاد گرفتم به شوهرم بی محلی کنم .در کنار اینکه کارهای خونه رو تمیز ومرتب انجام میدادم به خودم هم‌ میرسیدم ولباسهای شیک تر خریدم وهمیشه یه ته آرایش داشتم ودر کمال ارامش وسکوت شوهرم  را به  کتف چپم میگرفتم وبا بچه ام سرگرم شدم.شوهرم بعد از یه مدت تغییر رفتار منو فهمید وخودشو جمع وجور کرد.دیگه هرچی سراغم میومد بهش محل نمیگذاشتم تا اینکه به شدت پشیمان شد وار رفتارهای زشتش دست برداشت الان خیلی وقته ازش خیانت ندیدم ولی خاطره خیانتهای گذشته تو ذهنم مونده الان خیلی از رفتارهای زشتش را کنار گذاشته و۸۰ درصد بهتر شده اما من همچنان خودمو براش میگیرم وجذبه خودمو حفظ کردم‌.اما باورت نمیشه منم دلم میخواد مثل تو حتی موقت شده جدا بشم تا تلافی اون روزهارو سرش در بیارم وبه احتمال زیاد یه روز این کارو میکنم منتها چون الان امکانات شو ندارم نمیتونم خونه پدرم برگردم ولی سر فرصت مناسب حق شو کف دستش میگذارم.من دیگه اون زن مذهبی وچادری نیستم .مانتویی و آرایش کرده هستم اما به شدت به خدای عشق ومهربانی ایمان دارم وهر لحظه خودمو بهش می سپارم.  برای تو  دوست عزیز وهمدرد هم دعا میکنم تا مثل من خودتو از وابستگی به یه ادم بی لیاقت نجات بدی.دوست عزیزم خودتو دوست داشته باش تو زیبا ولایق و  دوست داشتنی هستی .اگر خواستی  موقتی یا همیشگی از زندگی این مرد بی لیاقت بری بیرون هرگز غصه نخور.فقط بعد از این عاشق خودت باش به هیچ مردی اینقدر بها نده که خودشو گم کنه. پرحرفی منو ببخش فقط خواستم تجربه خودمو برات بگم.

استارتر عزیز سلام.وقتی دوران عقدتو تعریف کردی یاد خودم افتادم.چقدر شبیه دوران عقد  ونامزدی من ب ...

سلام عزیزم متاسفم بابت تجربه تلخت.....و خوشحالم که خودتو پیدا کردی

من با وجود چادری بودنم کاملا امروزی بودم همیشه خودش به زبون میاورد....

حاضر هم نیستم به خاطر دل اون چادر از سرم بردارم

این اعتقاد من....

من واقعا ازش دل کندم و میدونم که لایق زندگی کردن با من نیست.....

تنها زندگی کردن شرف داره به بی عزت و احترام بودن 

برات بهترین هارو آرزو می کنم عزیزم💚🌱🌷

سلام عزیزم متاسفم بابت تجربه تلخت.....و خوشحالم که خودتو پیدا کردی من با وجود چادری بودنم کاملا امر ...

دوست عزیزم منظورم این نبود چادرتو برداری.منظورم این بودکه به مردا زیادی بها بدی هار میشن .منظورم این بود که حتی باید خودتو بالاتر از شوهرت میدونستی وبهش اینطور القا میکردی که من خیلی  ارزشمندم وبی محلی تو نشونه نفهمیدن ارزش من هست.و اینکه نشون می دادی  لیاقت منو نداری با این رفتار ناجورت.قصدم توهین به چادری ها نبود .برداشتن چادر نظر شخصی من بود.هرکسی هرپوششی دوست داره باید همون انتخاب کنه.امیدوارم شادی وارامش به زندگی ات برگرده🌺

دوست عزیزم منظورم این نبود چادرتو برداری.منظورم این بودکه به مردا زیادی بها بدی هار میشن .منظورم این ...

عزیزم همه ی این سال ها سعی کردم همینطور باشم ولی کسی که خوابِ با کسی که خودشو به خواب زده فرق میکنه....

عزیزم همه ی این سال ها سعی کردم همینطور باشم ولی کسی که خوابِ با کسی که خودشو به خواب زده فرق میکنه. ...

بله میدونم بعضی آدمها خیلی دیر میفهمن که چه رفتار زشتی داشتن اما من مطمئنم شوهر شما بعد از جدایی به شدت پشیمان میشه ومیفهمه که چه جواهری از دستش رفته امیدوارم اون موقع خیلی دیر نشده باشه براش.امیدوارم خدای عشق ومهربانی کمک کنه بهت تا بهتربن تصمیم را بگیری🌺💗

سلام عزیزم متاسفم بابت تجربه تلخت.....و خوشحالم که خودتو پیدا کردی من با وجود چادری بودنم کاملا امر ...

سلام من خواننده خاموش بودم و شما رو دنبال می کردم وقتی که خیانتش رو فهمیدید که من اینطور حس کردم همسر خوبی براتون بوده اگه ناراحت نمیشید بپرسم اون مشکلات دیگه ش چیه چطور تا حالا متوجه نشدید؟و تو یه تاپیک گفتید شوهرتون گریه کرده و راضی به طلاق نیست و الان میگید بی توجه بوده بهتون.ببخشید فقط سوال پیش اومده یه وقت سو تفاهم نشه اگرم دوست ندارید کلا جواب ندید

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
سلام من خواننده خاموش بودم و شما رو دنبال می کردم وقتی که خیانتش رو فهمیدید که من اینطور حس کردم همس ...

سلام عزیزم اون مشکلات دیگش به هیچ عنوان نمیتونم بگم تو سایت فقط چند تا از دوستان نزدیکم میدونن

همه ی این سالها سعی کردم چشم پوشی کنم و در واقع خودمو به اون راه میزدم 

گریه هاش هم مال همون روز اولش بود اونم به خاطر این که من دستشو خونده بودم😏چون خیلی هارت و پورت میکرد برام فکرشو نمی کرد یه روز بهش ثابت کنم....

منظورم از بی توجهی این که تو جمع خیلی بی توجهی و بی محلی می کرد....فکر میکردم بلد نیست به همین خاطر تحمل 

میکردم ولی بعد دیدم نه بلد خوبم بلد....

تو این پنج ماه اصلا سعی نکرد از دلم در بیاره 

دیگه مهمم نیست برام......

سلام عزیزم اون مشکلات دیگش به هیچ عنوان نمیتونم بگم تو سایت فقط چند تا از دوستان نزدیکم میدونن همه ...

خب شما که گفتی کلی دعا و اینا تو مغازه ش پیدا کردید یعنی اوناهم الکی بود برای فریب شما؟

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2706