2733
2734
عنوان

سوال درمورد دندان

48 بازدید | 6 پست

سلام گل دخترا 

بچه ها  ببخشید  

این دندان  دخترم که ۱۴سالش هست دندان  اخریش از  بین رفته و عکسم گرفتیم گفتند اصلی بود  هست حالا میخوام بدون با چه روشی میتونم یک دندان جایگزینش کنم 

میگه   درد نداره 

ببخشید کدامش پوله کم میبره  و دخترم دیگه ی دونه داره جای اون 

اگر دندون ۶ هست یا همون اولین دندون دائمی،فقط ایمپلنت میتونید براش بذارید

چیزی از خود دندونش مونده؟

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوتا دندون خراب میبینم،اگر آخری منظورت هست ببین ريشش سالمه یا نه؟اگر ریشه سالم باشه،عصب کشی میکنن،و قالب گیری میکنن براش تاج درست میکنن که پیچ میشه توی ریشه دندان قبلی،بازم با دندونپزشک صحبت کن،بهت راهکار میدن،دندونای دیگش هم تا پوسیدگی شون زیاد نشده بره ترمیم کنه،

2731
نه عزیز دلم   چیزیش نمونهده خیلی کمه  هزینش بالایت ؟

بله ایمپلنت بالاست هزینش

ببرید دکتر بپرسید که تو این سن میشه براش انجام داد یا نه

اگر گفت یکم دیگه باید بزرگ بشه که خوبه میتونید از الان واسش پس انداز کنید

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....