2733
2734

من 28 سالمه مجردم .همش تو خونه بودم.

امروز ازمون استخدامی دبیری داشتم که گند زدم چون حالم سر جلسه بد شد و تمرکز نتونستم بکنم.

من الان موندم هنش امیدم به این امتحان بود که افتضااح شد.

الان چه کار کنم میخواستم یعنی تو اجتماع باشم و دیده بشم دیگه خسته شدم حالم خیییلی بده خیلی.

جایی رو سراغ ندارم برم سرکار شما چی پیشنهاد میدید به من؟؟!!

الان ساعت یک و هفت دقیقه روز سوم اسفنده 1402 هست من تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر اینده ام باشم. با اینکه 28 سالم شده و خیلی اشتباه کردم اما دیگه بچه بازی بسه و میخوام برای اینده ام تلاش کنم. نمیخوام دیگه حسرت بخورم نمیخوام جوری باشم که دوباره مجبور بشم تایپیک بزنم که اره من هیچی نشدم چون همش خودم مقصر بودم و این گوشی لعنتی که معتاد شدم بهش همه همسنام دارند مثل ادم زندگی میکنند اما من چی .دیگه تموم شد اون فاطمه تموم شد من دیگه آدم شدم.

تا آزمون بعدی  معلم خصوصی شو 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نا امید نشو برای مرحله بعدی  آماده شو

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

یه چیزی رو باور کن

فقط و فقط باید خواست خدا باشه 

خدا بخواد تو خونه هم باشی بهترین میاد 

اما اگه نخواد بهترین جایگاه و موقعیت اجتماعی رو هم داشته باشی دیده نمیشی

پس فکر نکن اونایی که تو اجتماع هستند حتما دیده میشن

تا دلت بخواد دختر می شناسم بهترین موقعیت رو دارن اما ازدواجشون به تاخیر افتاده از اون طرف دختر می شناسم سال به سال تو خونه بوده اما بهترین همسر از جهات مختلف نصیبش شده

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید