2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میشه بگی چطور ابله گرفتی؟؟؟ دکتر به من گفته تحت هیچ شرایطی نباید تو بارداریت بگیری

من با گوشی مامانم اینجا اومدم از دخترخاله۸سالم ۲هفته پیش پیشش بودم الان نشوت داده اجیمم ک ۹سالشه داره برا دخترخاام خیلی شدید بود برامنم نتوسطه ولی تب و لرزز شدید دارم ۱۳سالمه چشامم زده میسوزه 

من با گوشی مامانم اینجا اومدم از دخترخاله۸سالم ۲هفته پیش پیشش بودم الان نشوت داده اجیمم ک ۹سالشه دار ...

عزیزم زمانی که پیش دختر خالت بودی دونه داشت یا هنوز براش نشون نداده بود دونه هاش

توی چشم خطرناکه. حتما برو دکتر 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
دکتر چی باید برم

اول برو عمومی

یا چشم پزشک

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.