2752
2734

سلام بچه ها خسته نباشین بچه ها میاین از تجربه های دوران بعد از سزارینتون بگین

مثلا تا چند کیلو برمیداشتین

چه کارهایی بعدش خطر داره

یبوست هم میگرفتین .

اگه میگرفتین بعد چند وقت بود و مشکلی پیش نیورد

تا چند کیلو بعد چند وقت برداشتین چه کارهایی کردین‌که بد نبود

چه کارهایی کلا بده

مثلا یبوست بعد چهار ماه بده؟

یا.....

میشه از تجربه ها و دوران بعد سزارینتون بگین همه آشنا بشن و مطلع بشن

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد ده پونزده روز از سز دومم پسر اولم که دوسالس بودرو بغل میکردم 

چند کیلو بود مشکلی پیش نیومد آخه میگن داخلیا پاره میشه وو ...

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
2731
من تیر ماه زایمان میکنم و انتخابم سزارینه  اصلا تحمل طبیعی رو ندارم خدا کمکم کنه فقط

به نظر من هیچی طبیعی نمیشه 

خیلی میترسم اصلا نمیتونم دردش و تحمل کنم همه هم تعریف میکنن میگن طبیعی خوبه خیلی نگرانم 

دردش قابل تحمله ولی سزارین به بعد مشکلاتش شروع میشه