2733
2734
عنوان

تام لند خوبه یا کلاسینو .

80 بازدید | 8 پست

می‌خوام. مشاوره سالیانه وردارم اما نمی‌دونم اساتید کدوم یکی بهتره تام لند و شنیدم اما نمی‌دونم قبولی تو رشته انسانی داشته یا نه اگه هر کدومشون با این اساتید بودید ممنون میشم کمکم کنید چیکار کنم

تعداد رای : 1
نظرسنجی
می‌خوام. مشاوره سالیانه وردارم اما نمی‌دونم اساتید کدوم یکی بهتره تام
1
100%
می‌خوام. مشاوره سالیانه وردارم اما نمی‌دونم اساتید کدوم یکی بهتره تام
0
0%

چطوری توی آزمونهای قلمچی ریاضی رو درصد بالا میزنن؟🥺چ استاد و منبعی دارن

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

تاملند به نسبت بهتره 

ولی سعی کن از اونجا مشاور نگیری ...من خودم اونجا کار میکردم یه مدت ، پیگیری نداشتن اصلا 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری توی آزمونهای قلمچی ریاضی رو درصد بالا میزنن؟🥺چ استاد و منبعی دارن

من خودم چند تا از دوستام. آرین حیدری رو همراهشون دارن عالیه درصدای قلم چی شون رفته بالا پیشنهاد میکنم توام یه امتحان کن عالیه تدریسش

2731
تاملند به نسبت بهتره  ولی سعی کن از اونجا مشاور نگیری ...من خودم اونجا کار میکردم یه مدت ، پیگ ...

واقعا خوب کسی سراغ ندارید مشاوره سالیانش خوب باشه من می‌خوام قبولی داشته باشه چون هزینه زیاد کردم اما نتیجه ندیدم 

من خودم چند تا از دوستام. آرین حیدری رو همراهشون دارن عالیه درصدای قلم چی شون رفته بالا پیشنها ...

من صفر صفرم 

سوالاش برام خیلی سخته

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد
من صفر صفرم  سوالاش برام خیلی سخته

تدریسش خیلی عالیه از صفر میرسونتت به ۲۰ تدریساشو یه نگاه بنداز طوری که اگه متنفری از ریاضی بعد از دیدن تدریس هاش عاشق ریاضی میشی 

صددرصدددد تاملند

خیلی فضای صمیمی داره ب علاوه استادای ب شدتتتت عالی

من خودم رشتم ریاضیه اما دوستم انسانیه اونم خیلی راضیه

مخصوصا از استاد فلاح و استاد خاکسار

و تمام استادایه تاملند عالین چ عمومی چ اختصاصی ت هر رشته ای

من امسال کنکور داشتم و واقعا میتونم بگم اصلا فکر نمیکردم انقد ساله خوبی بخاد برام بشه ت تاملند