2752
2734

یعنی میمیرن دوهفته زودتر ثبت نام کنن؟؟میمیرن که انقدر دقیقه نودی نباشن؟

مثلا میخواستن کنکور رو بردارن نه تنها برنداشتن بلکه دوتا شد 

دوتا که هیچییی  ۱۰ تا ۱۱ درس نهایی استرس خود۶ کنوور رو داره چون گرفتن تاثیرشو  ۵۰ درصد کردن 

خب چرااا؟چرا انقدر به ما استرس میدید؟؟

بخدا من امسال استرس کنکور و درس و اینا باعث شد صد جور درد مرض بگیرم بخدا حلال نمیکنم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حلال نمیکنمشون کردنش عملا ۳ برابر کنکور های سال قبل

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
2731

موافقم واقعا الان بچه های دوازدهمی خیلی تو عذابن.منم پسر عمم دوازدهمه طفلک. خدا به همه محصلا مخصوصا متوسط دوم رحم کنه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

کارت ورود به جلسه هم دیگه نگم از بس که راحت گرفتم سر کارنامه سرویس شدم سر هدایت تحصیلی همینجور اومدن نهای کردن بدون زیر ساخت اگ میخواید نهایی کنید باید امکانات بیشتری در اختیار دانش آموز قرار بدین حالم از هرچی درس امتحان و معلم و مدرسه اس بهم میخوره 

استرس نداشته باش

چرا؟ مگ به این راحتیه زدن کارت ورود به جلسه تا یسااااعت قبل ازمون میادمیگم اکی باشه بعد میگن ممکنه نیاد اگه نیومد با شناسنامه برید خب بابا من اصلا نمیدونم حوزه ام کجاس که با شناسنامه برم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان