2733
2734
عنوان

هرکاری میکنم پای بچم خوب نمیشه

220 بازدید | 29 پست

سلام خانوما. دخترم یکسالشه. سه هفته ای هس مقعد کشاله رانش و حتی پوست اطراف مقعدش قرمز شده (با اینکه تو خونه اصلا پوشکش نمیکنم) 

پوستش خیلی حساسه، قبلا هم اینجوری شده بود. 

پماد آردن،ان ان، زینک زدم فایده نداشته قرمزیش در همون حد مونده. ن کمتر میشه ن بیشتر. مدام میشورمش با صابون آلوورا برای التهاب پوستی، بازم بی اثره. فردا قراره بریم مسافرت، واقعا دیگ نمیشه پوشکش نکرد 

راهی سراغ دارین (خونگی یا پمادی ک واقعا تاثیر بزاره) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

کالامکس 

با آب خالی بشور صابون خوب نیس

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

پماد آلفا خوبه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2706