2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهارت مالی چون به طور حرفه ای و تخصصی این کار رو انجام میدم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731

رانندگی بلدم

کار با کامپیوتر و لپ تاپ ر‌و حرفه ای بلدم

ادمینی و تولید محتوا رو‌ حرفه ای بلدم 

کیک و شیرینی پزی رو هم همینطور

انگلیسیمم در حد ماهر نیست ولی خوبه.

زبان کره ای هم دارم یاد میگیرم.

رشته‌ام فیزیو تراپی هست ان شاءالله بزودی توش رشته‌ام هم دارای مهارت کامل میشم.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

نوازندگی، طراحی سیاه قلم، نویسندگی، میکاپ، تتوکاری، تو چندتا رشته ورزشی مهارت دارم، تو روابط اجتماعیم با بقیه، بازیگری و...

کلا مهارتم🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
هلال احمر مگ کامپیوتر ام یاد میده ؟ رایگانه یا با هزینه ؟؟

هلال احمر یه دنیاییع برای خودش 

کلی کلاس با مربی های حرفه ای و تخصصی دارن که با عنوان عامالمنفعه (مردمی با هزینه ناچیز) کار میکنن یعنی همون مربی رو کلاسای خصوصیش رو تو موسسه شرکت کنی حداقل ۲-۳ برابره

از نقاشی و خیاطی بگیر تا مهارت های دیجیتال

من ۲ سال پیش idcl۲ رو ۲۰۰ رفتم idcl1 رو چون بعد عید افتاد ۳۰۰ 

2706