2733
2734

چند هفته دیگه عقد و نامزدیمون هست. ظهر به نامزدم گفتم که بریم حلقه ها و نشون را بخریم. ولی الان گفت که مامانش موقع خواستگاری رفته خودش نشون را خریده چون معمولا نشون را با هم نمیخورن و خونواده داماد می‌خرن و مامانش میاره بهم نشون میده و اگه دوست نداشتم میریم می‌فروشیم و یکی دیگه می‌خریم. من گفتم نه خیلیم عالیه و دستشون درد نکنه. ولی کلا یکم ناراحتم. کاش اصلا بهش نگفته بودم بریم نشون را بخریم با هم چون انگار دیدشون این بود که خودشون باید میخریدن. ولی واقعا دوست داشتم که خودم انگشتر نامزدیم را انتخاب میکردم. چون من از اون انگشترهایی که پر از نگین هستن یا اون انگشترهایی که یه تک نگین بزرگ دارن خیلییبی دوست دارم و دلم میخواست بخرم. ولی الان فقط میتونم حلقه را انتخاب کنم که حلقه هم چون جفتیه باید یه چیز ساده بخرم که شوهرم هم بتونه بپوشه 😥 

ولی من اگه یه روزی مادرشوهر بشم به پسرم میگم با خانومت دو تایی برین نشون را بخرین. چون اون باید دوست داشته باشه نه من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین سعی کن اول زندگی سر این چیزا دلخور نشی مهم همون حلقست.زندگی خیلی بالا پایین داره با دلخوری سخت ترش نکن.خوشبخت بشی

واسه سلامتی و عاقبت به خیری پسرم یه صلوات از ته قلبتون مهمونم کنید
2731
معمولا نشون رو خودشون میخرند

اگ با پسرع اشنا باشی چی؟

من خودم دوس دارم🥲ذوقشو دارم حتی چادرمم خودم انتخاب کنم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
اگ با پسرع اشنا باشی چی؟ من خودم دوس دارم🥲ذوقشو دارم حتی چادرمم خودم انتخاب کنم

ببین معمولا رسم بر اینه نشون رو ماپر داماپ میخره، ولی خب بلاخره میشه توافق کرد خودت هم بری ولی اگه نشد جنگ نکنید 

اگ با پسرع اشنا باشی چی؟ من خودم دوس دارم🥲ذوقشو دارم حتی چادرمم خودم انتخاب کنم

خواهر من واسه نامزدیش خودشون دوتایی رفتن نشون را خریدن و از اون انگشتر پرنگین خیلی قشنگا خرید. خوش به حال خواهرم مادرشوهرش مسنه و کاری به کارشون نداشت همه کارها را خودشون کردن. ولی مادرشوهر من جوونه و شوهرم هم تک پسره میخواد همه کارها را خودش بکنه 

ببین معمولا رسم بر اینه نشون رو ماپر داماپ میخره، ولی خب بلاخره میشه توافق کرد خودت هم بری ولی اگه ن ...

ن بابا جنگ نه 

مادرشون فوت شدع😢🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706